PDA

Zobacz pełną wersję : Co myślicie o oknach Natura?



Michał Z
20-02-2007, 11:36
Czy ktos ma okna z tej firmy www.natura.pl
Proszę o opinie o tej firmie i jej oknach.
Dziękuję

askala
20-02-2007, 20:45
ja mam aod września tamtego roku i narazie jestem zadowolony i mam najładniejsze okna na całej ulicy :)

szarak
21-02-2007, 12:07
Ja zamówiłem oka z Natury

akacja
21-02-2007, 12:54
Za kilka dni mam je kupić, ale.... Pan z Natury ostrzegł nas, że mogą być kłopoty z gwarancją, jeśli założymy kontaktrony :evil: Zanim kupię, poproszę o decyzję na piśmie. Jeśli będzie negatywna - żegnaj Naturo...

nurni
21-02-2007, 13:05
Za kilka dni mam je kupić, ale.... Pan z Natury ostrzegł nas, że mogą być kłopoty z gwarancją, jeśli założymy kontaktrony :evil: Zanim kupię, poproszę o decyzję na piśmie. Jeśli będzie negatywna - żegnaj Naturo...
No to chyba nie kupisz żadnych okien :wink: :D
Spróbuj z drugiej strony poproś na piśmie oświadczenie o utracie gwarancji w przypadku montażu kontaktronów. Pewnie nie dostaniesz a jest to ulubiny temat Rzecznika Praw Konsumenta.
Mam okna Natury, już od pand 1,5 roku mam kontaktrony i nie mam żdnych problemów.

PS.
Zapytaj się o cenę okien z P2 potem tych samych z P4 i zapytaj również czy większa ilość nawierceń w związku z okuciami P4 nie będzie powodowała utraty gwarancji.

Pozdrawiam

Bonzo
21-02-2007, 13:07
Za kilka dni mam je kupić, ale.... Pan z Natury ostrzegł nas, że mogą być kłopoty z gwarancją, jeśli założymy kontaktrony :evil: Zanim kupię, poproszę o decyzję na piśmie. Jeśli będzie negatywna - żegnaj Naturo...

Mozesz rozwinac mysl? Ja wlasnie nabywam i nie chcialbym sie rozczarowac.

Bonzo
21-02-2007, 13:10
Za kilka dni mam je kupić, ale.... Pan z Natury ostrzegł nas, że mogą być kłopoty z gwarancją, jeśli założymy kontaktrony :evil: Zanim kupię, poproszę o decyzję na piśmie. Jeśli będzie negatywna - żegnaj Naturo...
No to chyba nie kupisz żadnych okien :wink: :D
Spróbuj z drugiej strony poproś na piśmie oświadczenie o utracie gwarancji w przypadku montażu kontaktronów. Pewnie nie dostaniesz a jest to ulubiny temat Rzecznika Praw Konsumenta.
Mam okna Natury, już od pand 1,5 roku mam kontaktrony i nie mam żdnych problemów.

PS.
Zapytaj się o cenę okien z P2 potem tych samych z P4 i zapytaj również czy większa ilość nawierceń w związku z okuciami P4 nie będzie powodowała utraty gwarancji.

Pozdrawiam

No to chyba spoko.
Nurni:
chyba Ci chodzi o okucie WK2?? Bo co ma szyba do tego?

akacja
21-02-2007, 16:29
Zdaję sobie sprawę z tego, że prawidłowe zamontowanie kontaktronów nie ma nic wspólnego z tymi właściwościami okna, na które dostaje się gwarancję. Ale jeśli firma już "na dzień dobry" informuje, że kłopoty z gwarancją mogą być, to ja nie mam ochoty się szarpać. Są firmy produkujące okna drewniane, które mają trochę inne podejście. Zła jestem tylko sama na siebie, bo najpierw zdecydowałam się na Naturę, a dopiero teraz pytam o warunki gwarancji :evil: Trzeba było o te kontraktrony pytać wcześniej... No cóż, podobno całe życie się człowiek uczy :-?

nurni
21-02-2007, 17:04
Nurni:
chyba Ci chodzi o okucie WK2?? Bo co ma szyba do tego?
Jasne że tak, choć jedno wiąże się z drugim.

nurni
21-02-2007, 17:08
Zdaję sobie sprawę z tego, że prawidłowe zamontowanie kontaktronów nie ma nic wspólnego z tymi właściwościami okna, na które dostaje się gwarancję. Ale jeśli firma już "na dzień dobry" informuje, że kłopoty z gwarancją mogą być, to ja nie mam ochoty się szarpać. Są firmy produkujące okna drewniane, które mają trochę inne podejście. Zła jestem tylko sama na siebie, bo najpierw zdecydowałam się na Naturę, a dopiero teraz pytam o warunki gwarancji :evil: Trzeba było o te kontraktrony pytać wcześniej... No cóż, podobno całe życie się człowiek uczy :-?
Zrób inaczej. Skoro firma (a raczej handlowiec) jest taki akuratny to powiedz, że kontaktrony dostarczysz i prosisz i zainstalowanei ich we wskazanych miejscach przez "wyspecjalizowanego fachowca o specjalizacji motażu kontaktronów" podczas produkcji okien w fabryce. Zaznacz tylko, że tolerancja odchyłu osi otworu między skrzydłem a ramą ma być nie większa niż 0,5 mm.
No bo gdzie indziej jak nie w fabryce najlepiej i najprofesjonalniej zainstalują rzeczone kontaktrony.

Pozdrawiam

akacja
21-02-2007, 17:21
:lol: :lol: :lol:

askala
21-02-2007, 18:20
mi nie dali zgody na piśmie na montaż kontraktonów, jedynie ustną.

w fabryce zamontują ale za 100 zł sztuka