PDA

Zobacz pełną wersję : szukam "dachowców"



lexion1
20-02-2007, 15:31
poszukuje dobrych i rzetelnych fachowców (nie koniecznie drogich) do przemalowania dachu i przebicia gwoździ w okolicach Chrzanowa lub na zachodniej stronie Krakowa jeśli macie dobrych fachowców napiszcie

kid
20-02-2007, 17:47
poszukuje dobrych i rzetelnych fachowców (nie koniecznie drogich) do przemalowania dachu i przebicia gwoździ w okolicach Chrzanowa lub na zachodniej stronie Krakowa jeśli macie dobrych fachowców napiszcie

A ja myślałem,że chodzi Tobie o koty :lol:

lexion1
20-02-2007, 19:06
tak...ze skórek zrobie sobie kurtke a z mięsa kebab :P

wartownik
20-02-2007, 19:21
tak...ze skórek zrobie sobie kurtke a z mięsa kebab :P :D

kid
20-02-2007, 19:36
tak...ze skórek zrobie sobie kurtke a z mięsa kebab :P :D


To nie jest smieszne bo obrońcy zwierząt pozwa go do sadu a poza tym nie wiem czy te gwoździe to trzeba przebic z okolic Chrzanowa na obrzeza Krakowa czy jakos tak :o

lexion1
20-02-2007, 20:22
nie no do kotów nic nie mam :wink: chodzi mi o fachowców z okolic krakowa lub chrzanowa :wink: a koty są spoko :P

kid
20-02-2007, 20:53
nie no do kotów nic nie mam :wink: chodzi mi o fachowców z okolic krakowa lub chrzanowa :wink: a koty są spoko :P

Ja też lubię koty a jeszcze bardziej kociaki :P .A tak powaznie to coś fachowców z tych okolic wcieło.Pozdrawiam

zezo
20-02-2007, 21:01
lexion1 napiał

tak...ze skórek zrobie sobie kurtke a z mięsa kebab
powiem że się zeźliłem okrutnie, sam jestem właścicielem dachpwca śmietnikarza / nie wiem do konca kto jest czyim Panem/ ale takie teksty na temat kotów mnie strasznie .............. denerwują :evil: :evil:
widocznie nie miałeś do czytnienia z takim miłym futrzakiem :wink:
troszkę widpcznie sie zorientowłeś jak japisałeś

nie no do kotów nic nie mam
ale nie wyszło to fajnie ... :oops: :oops:
Tak wiec zmień się lexion1 zmień a od kotów powem ostro
W A R A :evil: :evil:

lexion1
21-02-2007, 09:01
miałem kiedyś kota fajny był ale niestety wpadł pod jakiś samochód i po kocie :( teraz mam tylko psa