PDA

Zobacz pełną wersję : Płytki kolczaste



gibzwein
20-02-2007, 21:02
Poszukuję wszystkiego o płytkach kolczastych dwustronnych. Normy, katalogi, nośności, opracowania.
W Polsce nie znalazłem producenta ani dystrybutora takich płytek. Znalazłem jednego w Czechach ale nic konkretnego nie ma na stronie.
Mam klienta który życzy sobie niewidocznych połączeń w wiązarze drewnianym i tylko to przychodzi mi do glowy, chyba że macie jakieś inne pomysły.
Pas dolny i górny złożony z 3 desek, krzyżulce i słupki z 1. Widoczny tylko pas dolny dlatego myślę o płytkach dwustronnych.

jajmar
20-02-2007, 21:09
Kiepsko szukasz , w normie do drewna masz sposób obliczania a tu przykładowe płytki (pierwszy produkt z listy) http://www.simpsonstrongtie.pl/polskweb/katalog/katalog.html

gibzwein
20-02-2007, 21:16
Piszesz o Bulldog'u??

jajmar
20-02-2007, 21:27
Piszesz o Bulldog'u??

Tak, a nie o to pytałeś ?

To masz tu prostokąty :)

http://www.mitek.pl/plytki.htm

gibzwein
20-02-2007, 21:36
Raczej nie o to mi chodzi. Bulldog musi być skręcany z zewnątrz śrubą z podkładką. Mitek robi płytki jednostronne.
Gdyby sprawa sprowadzała się do wklepania w googlu "płytki kolczaste" to raczej bym se z tym poradził.
Proponuję wpisać Nail Plates lub Bova Nail, to może coś konkretniejszego znajdziesz.

jajmar
20-02-2007, 21:57
Gdyby sprawa sprowadzała się do wklepania w googlu "płytki kolczaste" to raczej bym se z tym poradził.

Niczego w goglach nie wpisałem, tyle na ten temat mialem "u siebie".



Proponuję wpisać Nail Plates lub Bova Nail, to może coś konkretniejszego znajdziesz.

JA niczego nie szukam.

Barbossa
21-02-2007, 19:05
Poszukuję wszystkiego o płytkach kolczastych dwustronnych. Normy, katalogi, nośności, opracowania.
W Polsce nie znalazłem producenta ani dystrybutora takich płytek. Znalazłem jednego w Czechach ale nic konkretnego nie ma na stronie.
Mam klienta który życzy sobie niewidocznych połączeń w wiązarze drewnianym i tylko to przychodzi mi do glowy, chyba że macie jakieś inne pomysły.
Pas dolny i górny złożony z 3 desek, krzyżulce i słupki z 1. Widoczny tylko pas dolny dlatego myślę o płytkach dwustronnych.

spr priv i pocztę na wp