PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam ekip budowlanych/wykończeniowych - okolice Warszawy



maciuch
22-02-2007, 10:37
Witam

Szukam ekip budowlanych i wykończeniowych do inwestycji realizowanej tuż pod Warszawą. Inwestycja będzie realizowana w kilku etapach.

Proszę o oferty od wykonawców zainteresowanych realizacją każdego etapu lub części składowych poszczególnych etapów (np. elektryka, hydraulika, wykończenia, okna itp.)
Oczywiście wchodzi w grę również realizowanie całej inwestycji przez jednego wykonawcę.

Termin realizacji - jak najszybciej :)

Szczegóły:

I ETAP
Budynek ok. 200 m2, 4 poziomy po ok. 50m2 + garaż ok. 30m2; stan surowy, częściowo otwarty.
Do zrobienia:
- zburzenie 4. poziomu; zrobienie płaskiego dachu;
- sprawdzenie stanu ocieplenia budynku (ściany trzywarstwowe, wełna w środku) i ewentualne naprawy;
- w środku: przesunięcie schodów w innym miejsce, przesunięcie drzwi w ścianie nośnej, zmiany w układzie ścian działowych, zmiana wielkości otworów okiennych, wylewki, wymiana okien, wstawienie drzwi, instalacje elektryczne, co., wodne, podłączenie do kanalizacji i wszystkie inne prace niezbędne do rozpoczęcia wykańczania;

II ETAP
Wykończenie budynku z I etapu (ok. 150m2) w stopniu umożliwiającym zamieszkanie

III ETAP
- Wyburzenie parterowego domu drewniano-murowanego o powierzchni ok. 70m2 (przylega do budynku z etapu I)
- Dobudowanie do budynku z I etapu części 2-poziomowej o powierzchni około 100m2 (ok. 50m2 na poziom); dobudowana część będzie miała płaski dach (pełniący funkcję tarasu) oraz oddzielne wejście; obie części nie będą połączone żadnym przejściem

IV ETAP
Wykończenie dobudowanej części w stopniu umożliwiającym zamieszkanie

W razie potrzeby prześlę dodatkowe informacje. Pytania i oferty proszę kierować na adres mailowy: [email protected]

pozdrawiam
Maciek Grabowski

Rom-Kon
25-02-2007, 19:28
Polecam się w zakresie lekkiej wykończeniówki (bez prac typowo murarskich i tynkarskich)

handelek
26-02-2007, 08:23
Mogę polecić firmę bardzo dobrą w każdej dziedzinie budowlanej p. Kurzyński Jerzy 506-985-762

sylwek2006
28-02-2007, 10:44
Witam Pana.
Jeśli temat jest jeszcze aktualny,to proszę o kontakt.
Jestem zainteresowany wykonaniem kompleksowym, jednego lub kilku
etapów.
Pozdrawiam Sylwek G.
kont.: [email protected] lub 0-502-136-396

DaroR
01-03-2007, 10:40
witam serdecznie
Jesli jeszcze aktualne
jesli chodzi o wykonczeniowke, ocieplenie poddasza - kompleksowo
płytki - glazura, terakota,
gipsy, malowanie, netypowe realizacje na zyczenie klienta
obsadzanie drzwi, montaz okien i wiele innych prac
A przy tym przystepna cena i SOLIDNE WYKONANIE - sam korzystałem, jestem bardzo zadowolony z tego wykonawcy wszystkim polecam.
Marek 503 311 367 (Wołomin i okolice,Warszawa)