PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna ziemia



hiso
23-02-2007, 07:26
Chcemy w tym roku kopac fundamenty ale mamy niski poziom wod gruntowych moze ktos byl w podobnej sytuacji i podzieli sie swoimi doswiadczeniami...myslimy o zrobieniu nasypu z ziemi w miejscu, na ktorym bedzie stal dom, szukamy ziemi z wykopu moze ktos ma i nie potrzebuje lub wie gdzie dostac

_ZBYCH_
23-02-2007, 07:29
Chcemy w tym roku kopac fundamenty ale mamy niski poziom wod gruntowych moze ktos byl w podobnej sytuacji i podzieli sie swoimi doswiadczeniami...myslimy o zrobieniu nasypu z ziemi w miejscu, na ktorym bedzie stal dom, szukamy ziemi z wykopu moze ktos ma i nie potrzebuje lub wie gdzie dostac
Witam.

Proponuję uzupełnić swój profil o nazwę miejscowości, w której budujesz.
Inaczej nawet nie wiadomo, dokąd potrzebujesz ziemię.

Krisker
23-02-2007, 07:31
Proponuję uzupełnić swój profil o nazwę miejscowości, w której budujesz.
Inaczej nawet nie wiadomo, dokąd potrzebujesz ziemię.


Zawsze można wysłać pocztą :wink:

beton44
23-02-2007, 07:32
Chcemy w tym roku kopac fundamenty ale mamy niski poziom wod gruntowych

nie rozumiem

no to chyba nie ma problemu z kopaniem jak jest niski poziom wody :o

tzn jest sucho

demex
23-02-2007, 09:08
Chcemy w tym roku kopac fundamenty ale mamy niski poziom wod gruntowych

nie rozumiem

no to chyba nie ma problemu z kopaniem jak jest niski poziom wody :o

tzn jest sucho
niski czy pewnie wysoki, tzn jak jest blisko powierzchni to znaczy, że jest blisko czyli niski, a powinno być blisko czyli wysoki :lol:

hiso
23-02-2007, 15:44
Słuszne uwagi: rzeczywiscie jak niski poziom to powinno byc sucho :) ale tam jest wysoki i jest mokro :) cos pokreciłam jak to blondynka:) działka jest w Tarnowskich Gorach woj. Slaskie, pozdrawiam serdecznie

Staszek budowniczy
23-02-2007, 16:49
To będziemy budować blisko siebie .
Ja będę budował koło Psar .

Co do ziemi . Mi już od lipca dowieźli prawie 40 wywrotek gleby z wykopów bo mam taki sam problem jak Ty.
Przy czym ja podniosłem sobie wysokość gruntu na 1 500m2 czyli pod przyszłym domem i w ogrodzie by w nim nie pływać.
Pozostałe 1800m2 niech sobie jest mokre , najwyżej zasadzę tam wierzb i będzie spokój

Pogadaj z ludźmi co kopią fundamenty , ja tę ziemię zbierałem jak widzisz prawie od lipca zeszłego roku .
Płaciłem 100 złociszy za Kamaza gleby