PDA

Zobacz pełną wersję : Nareszcie!



anpi
23-02-2007, 10:57
Dołączyliśmy wczoraj do "Klubu Przeprowadzonych". Co prawda nie wszystko jest jeszcze skończone, zajęcie mam gwarantowane na parę miesięcy :lol:, ale mieszkamy już w Nowym Domu. Fajne uczucie 8)

Barbossa
23-02-2007, 10:59
pogratulować

K74
23-02-2007, 11:34
No to pięknie :D. Niech się dobrze mieszka.

retrofood
23-02-2007, 12:08
Dołączyliśmy wczoraj do "Klubu Przeprowadzonych". Co prawda nie wszystko jest jeszcze skończone, zajęcie mam gwarantowane na parę miesięcy :lol:, ale mieszkamy już w Nowym Domu. Fajne uczucie 8)
Oj, lubią się te zajęcia przewlekać, lubią! :lol:

rafal9
23-02-2007, 12:46
Gratulacje,
faktycznie przeprowadzka to jest to.
Ale to czego nie zrobiłeś zaczniesz robić nie wcześniej niż za pół roku,
teraz będziesz odpoczywał - sprawdzone w praktyce. :wink:

anpi
23-02-2007, 13:42
Niestety, żona ciśnie i zamiast odpoczywać muszę dalej robić :lol:

antonisiek
23-02-2007, 13:49
Dołączyliśmy wczoraj do "Klubu Przeprowadzonych". Co prawda nie wszystko jest jeszcze skończone, zajęcie mam gwarantowane na parę miesięcy :lol:, ale mieszkamy już w Nowym Domu. Fajne uczucie 8)

Fajnei macie :P :P :P
Ja dopiero jesienią dołaczę do Was. :cry: :cry:

Żelka
23-02-2007, 14:30
Gratulki!!!! :P

Artur K.
23-02-2007, 14:32
Gratulacje :) Dalej to już z górki :D

pereł
23-02-2007, 15:04
tak , tak - mysmy sie wprowadzili w sierpniu - roboty zostało tak na oko na 3-4 tygodnie.
Do tej pory 50% nie zostało zrobione.Stara prawda taka że jak sie mieszka to robota staje.

michal_m
23-02-2007, 15:46
Super, gratulacje. My to zrobiliśmy 3 miesiące temu. Końca nie widać...

Bigbeat
23-02-2007, 16:04
Gratulacje!!!

Ja definitywnie "spadam na chatę" w ten weekend - narazie sam, za jakiś czas reszta towarzystwa ;)

Staszek budowniczy
23-02-2007, 16:42
Gratulacje.
Ja też juz niedługo - chyba tak za półtora roczku :D
Nie wbiłem jeszcze łopaty w ziemię ale juz widzę tę parapetówę.......

wartownik
23-02-2007, 17:09
To taki nowy etap w zyciu .....chyba , nowe doswiadczenie ... gratulki ...

Rezi
23-02-2007, 17:49
no cóż
zazdroszczę ale i mnie to czeka za miesiąc :lol:

GRATULACJE

jabko
23-02-2007, 19:12
kurde...taki to pożyje... :lol:

siwy z gosławic
23-02-2007, 19:22
zazdroszcze ale ja tuz tuz i za miesiąc lub dwa w nowym :D

Marzin
23-02-2007, 19:28
Fajnie, ja nie moge się doczekać, a dopiero gołe mury

dominikams
23-02-2007, 20:21
Anpi - gratulacje!!!! Cieszę się razem z tobą!!!! :D

Jola z Melisy
23-02-2007, 20:31
To super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
A wszyscy inni ? Dla nas tez kiedyś nadejdzie ta chwila. I to jest budujące. :P

anpi
23-02-2007, 20:44
Przez ostatnie 2 lata, gdy czytałem na forum takie posty, marzyłem, żeby też napisać. No i marzenie się spełniło :D

uranos
23-02-2007, 22:18
gratulacyjki,

my chcemy 1 maja - jak zdrowie pozwoli bo niestety robię większość sam :((

profus
23-02-2007, 22:22
Wielkie gratulacje !!!!

A ja dopiero zaczynam za parę dni. :lol:

ave!
23-02-2007, 22:32
Przez ostatnie 2 lata, gdy czytałem na forum takie posty, marzyłem, żeby też napisać. No i marzenie się spełniło :D
my też zamierzamy za rok na pewno tez tak napisać :D



gratulacje i obraz na nowe ściany:http://images1.fotosik.pl/85/fdbc0b81160ab21f.jpg (www.fotosik.pl)

kropi
24-02-2007, 13:59
Cieszę się jak nie wiem co, widać że JEDNAK MOŻNA! 8)

Takie posty podnoszą na duchu, dla równowagi do nieterminowych wykonawców, braków w hurtowniach, zagubionych dzienników budowy :lol: i innych min, na które nieustanni wpadają niczego nie świadomi inwestorzy.

Zatem możesz powoli dopisywać się do wątku "Czego nie zrobiłbym ponownie budując dom" ;-)

anpi
24-02-2007, 22:46
Zatem możesz powoli dopisywać się do wątku "Czego nie zrobiłbym ponownie budując dom" ;-)

Hehe, faktycznie - lista jest już spora. Na razie mógłbym się dopisać do wątku "czego jeszcze nie zrobiłem, a powinienem, a mimo to mieszkam". :lol:

bezele
25-02-2007, 08:56
Gratulacje Anpi :) Pewnie jest super uczucie mieszkac juz na swoim :):)

Amtla
25-02-2007, 10:08
GRATULACJE!
GRATULACJE!
GRATULACJE!

Co się śniło w pierwszą noc? To podobno bardzo ważne :wink:

I aby prace "szły" w dobrym tempie :lol:

mayland
25-02-2007, 10:09
anpi gratulacje:)) Miłego mieszkania:)

gogo5660
25-02-2007, 20:09
Witaj w gronie przeprowadzonych i wciaz mieszkajacych w domu w ktorym jest full niedokonczonych drobiazgow... mam to samo ale na swoim to jest to :D :D :D jakos kiedys pokonczysz ja tez tak mowie...

dżempel
25-02-2007, 20:21
zazdroszcze ale w dobrym sensie i gonie też bym chciała już sie wprowadzic (ale ja jeszcze nie moge) dla rodziny tej dalszej termin na boze narodzenie a dla bliższej i forumowiczów może da rade zamieszkiwac od lata .wszystkiego dobrego dla Ciebie i rodzinki
:lol:

anpi
25-02-2007, 22:43
Dzięki za wszystkie gratulacje. Niestety nic mi się nie śniło w pierwszą noc. Ale tak na prawdę nie była to moja pierwsza noc w tym domu, bo od początku roku zacząłem nocować ze względów bezpieczeństwa. Przedwczoraj sprowadziłem meble, rodzinę, psa i żółwia :lol: i mieszkamy już razem.

Ktoś tu napisał o nieterminowych wykonawcach - właśnie z ich powodu wprowadziliśmy się dopiero teraz, bo chcieliśmy na Boże Narodzenie 2006. Jednak każda ekipa miała opóźnienie, nawet do 2 miesiecy :-?

Agdula
26-02-2007, 22:44
Ale Ci zazdrszczę. Gratulacje!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
A masz już wszystko zrobione?
Co zostawiłeś sobie na .."po wprowadzeniu"?
Ja bym chciała sobie też zostawić coś na później..ale właśnie niewiem co by było najlepiej. Drzwi wew ...na pewno...ale napisz co można zrobic później ...tzn jak się już mieszka...co może poczekać.. a co musi być.. No chyba , że masz już wszystko :)

retrofood
26-02-2007, 22:52
Dzięki za wszystkie gratulacje. Niestety nic mi się nie śniło w pierwszą noc.
A zamówiłeś ekipę filmową na pierwszą noc? :oops: Bo teraz to podobno taki zwyczaj ... :lol:

anpi
26-02-2007, 23:30
A masz już wszystko zrobione?
Co zostawiłeś sobie na .."po wprowadzeniu"?
Ja bym chciała sobie też zostawić coś na później..ale właśnie niewiem co by było najlepiej. Drzwi wew ...na pewno...ale napisz co można zrobic później ...tzn jak się już mieszka...co może poczekać.. a co musi być.. No chyba , że masz już wszystko :)

Początkowo założenie było takie, że robimy wszystko do końca i dopiero się wprowadzamy. Jednak życie zweryfikowało plany :-? Z większych rzeczy do zrobienia zostaly: taras, wyłożenie płytkami schodów (zewnętrznych), cokołu i balkonu. Wprowadziliśmy się na razie tylko na parter, tutaj do zrobienia jeszcze jest: listwy przypodłogowe, kratki wentylacyjne w obudowie kominka, rolety w oknach (już leżą i czekają na zamontowanie), no i różne duperele - wieszaki, kontakty, itp. Na poddaszu jest zrobiona łazienka i hol. Sypialnie są do pomalowania, położenia paneli i założenia drzwi.

Mieszka się super, tym bardziej, że do tej pory warunki mieliśmy nienajlepsze. Roboty jest cały czas bardzo dużo, ale kiedyś się skończy :lol:

A co do pierwszej nocy - są różne "pierwsze noce" :lol: ale o filmowaniu pierwsze słysze :o Ale ja jestem przecież prosty chłopak ze wsi :lol:

ubek
27-02-2007, 16:29
A masz już wszystko zrobione?
Co zostawiłeś sobie na .."po wprowadzeniu"?
Ja bym chciała sobie też zostawić coś na później..ale właśnie niewiem co by było najlepiej. Drzwi wew ...na pewno...ale napisz co można zrobic później ...tzn jak się już mieszka...co może poczekać.. a co musi być.. No chyba , że masz już wszystko :)

Początkowo założenie było takie, że robimy wszystko do końca i dopiero się wprowadzamy. Jednak życie zweryfikowało plany :-? Z większych rzeczy do zrobienia zostaly: taras, wyłożenie płytkami schodów (zewnętrznych), cokołu i balkonu. Wprowadziliśmy się na razie tylko na parter, tutaj do zrobienia jeszcze jest: listwy przypodłogowe, kratki wentylacyjne w obudowie kominka, rolety w oknach (już leżą i czekają na zamontowanie), no i różne duperele - wieszaki, kontakty, itp. Na poddaszu jest zrobiona łazienka i hol. Sypialnie są do pomalowania, położenia paneli i założenia drzwi.
Mieszka się super, tym bardziej, że do tej pory warunki mieliśmy nienajlepsze. Roboty jest cały czas bardzo dużo, ale kiedyś się skończy :lol:

A co do pierwszej nocy - są różne "pierwsze noce" :lol: ale o filmowaniu pierwsze słysze :o Ale ja jestem przecież prosty chłopak ze wsi :lol:
Gratulacje, my też niedawno się wprowadziliśmy (o, to już 4 miesiące, ale ten czas zapier ...). Roboty mnóstwo, ale nie ma jak na swoim.
Co do tej ekipy to też nie łapie

ula@
27-02-2007, 19:22
anpi szczęściarzu !!! :P a moja ekipa dopiero w bloczkach startowych.... :wink: ale na forum zostajesz? :o pozdrawiam serdecznie.u.

anpi
27-02-2007, 21:34
Oczywiście, że zostaję. U mnie będzie jeszcze co budować/wykańczać przez parę lat :lol: