PDA

Zobacz pełną wersję : Płytka szafa - 53 cm



hackenbush
24-02-2007, 22:48
cześć,

Mam zagwozdkę. W miejscu, gdzie chcielibyśmy mieć szafę jest tylko 53 centymetry głębokości do zagospodarowania, później zaczyna się futryna drzwi. Myślałem o dość prostej konstrukcji - przesuwne drzwi na okuciach z Laguny a wypełnienie szafy systemem Elfy albo zbliżonym. Niestety mając do dyspozycji tylko 53 centymetry, nie powieszę w takiej szafie w normalny sposób garnituru czy sukienki.
Czy znacie może jakieś systemy z drążkami do wieszania ubrań prostopadłymi do płaszczyzny drzwi ? To chyba jedyne, co może mi pomóc - może macie jakieś pomysły ?

Artur K.
24-02-2007, 23:11
Są takie mechanizmy. Nie pamiętam ich oznaczeń, dość dawno je kupowałem. Ale przejedź się do hurtowni, gdzie zaopatrują się montażyści mebli, mają tam spory wybór. Są mocowane do ściany i mocowane pod półkę z wysuwanym ramieniem.
8)

raffran
25-02-2007, 17:25
A nie moze byc szafa skosna.Za drzwiami te 53cm,a po drugiej stronie 70-80cm.
Mamy tak szafe u syna w pokoju. Za drzwiami ma 40cm i sa tam polki,a w najszerszym miejscu 80cm.Tam wlasnie jest miejsce na wieszaki w dwoch poziomach.Gorny wieszak z wykorzystaniem tzw "pantografu".Srodkowa czesc do zagospodarowania wedlg zyczenia(szuflady,kosze,polki...)Szerokosc calej szafy ok.240cm.