PDA

Zobacz pełną wersję : BRAK PLANU ZAGOSPODAROWANIA TERENU



cebermen
25-02-2007, 09:39
Proszę Was o poradę i pomoc. Mogę kupić fajną działkę - 10arów, 3metry od drogi w której są wszystkie media, cena przystępna, ładna okolicy. Niestety dla tej działki i trzech innych, które ja otaczają nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. Po wizycie w urzędzie gminny dowiedziałem się że nie dostanę decyzji o warunkach zabudowy bo z tą działką nie graniczy działka na której stoji budynek mieszkalny. Miła pani powiedziała, że moge sam wystąpić o zmianę planu zagospodarowania ale to kosztuje około 20-30 tyś zł. Nie ukrywam że się napaliłem na tą dziłake i mam pytanie czy można coś w tej kwestii zrobić. Bardzo proszę o Wasze opinie, porady

androzek
25-02-2007, 14:03
Jeśli nie ma planu i warunków to nic nie zrobisz.

zk140t
25-02-2007, 14:09
Proszę Was o poradę i pomoc. Mogę kupić fajną działkę - 10arów, 3metry od drogi w której są wszystkie media, cena przystępna, ładna okolicy. Niestety dla tej działki i trzech innych, które ja otaczają nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. Po wizycie w urzędzie gminny dowiedziałem się że nie dostanę decyzji o warunkach zabudowy bo z tą działką nie graniczy działka na której stoji budynek mieszkalny. Miła pani powiedziała, że moge sam wystąpić o zmianę planu zagospodarowania ale to kosztuje około 20-30 tyś zł. Nie ukrywam że się napaliłem na tą dziłake i mam pytanie czy można coś w tej kwestii zrobić. Bardzo proszę o Wasze opinie, porady

Witam.

Kup tą działkę i zapomnij o niej na 3 lata. Gwarantuję, że do tego czasu gmina będzie już miała PZP dla tego terenu, a Ty sprzedasz tę działkę owej urzędniczce lub komuś z jej rodziny z zyskiem przynajmniej 200%.

cebermen
25-02-2007, 16:38
Na moje pytanie kiedy gmina ustali nowy plan zagospodarowania przestrzennego usłyszałem że nie wiadomo bo nie maja pieniędzy i im na tym nie zależy. Czy jest jakis przepis, prawo które może ich do tego zmuśić?