PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka Dachówka cementowa



krzysiek_r
04-06-2003, 14:21
Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami z dachówkami cementowymi - które firmy produkują dobrą i tanią dachówkę ?

SlawekZ
04-06-2003, 14:41
Poszukaj w archiwum

SlawekZ

tom soyer
04-06-2003, 15:03
chcesz sie przykryc betonem? :roll:
polecam dachowki ceramiczne

kwiatkor
04-06-2003, 15:19
chcesz sie przykryc betonem?

Rozumiem, że masz na myśli wszystkich, którzy mieszkają w domach piętrowych i z poddaszem, w których stropy zrobiono z betonu!

Osówka
04-06-2003, 15:51
Napiszę trochę na temat, bo tyle postów, a każdy obok pytania. Brass, euronit, IBF mają bardzo zbliżone ceny . Troszkę tańszy jest Unibet, jeśli mieszkasz bliżej producenta. Droższy jest niemiecki Nelskamp. Innych nie znam.

tom soyer
04-06-2003, 16:30
chcesz sie przykryc betonem?

Rozumiem, że masz na myśli wszystkich, którzy mieszkają w domach piętrowych i z poddaszem, w których stropy zrobiono z betonu!

tak, tez

adamski
04-06-2003, 16:55
Mam nadzieje ze ja mając na koncie tyle wypowiedzi na Forum co poprzednicy tez nie przejde do krotkich i zdawkowych mruknięć typu: spojrz w archiwum, tak, nie.
Co do dachowki to (moje prywatne zdanie) jakoscia i cena te najlepsze cementowe czyli Brass, Euronit i IBF są bardzo zblizone do siebie. Dlatego tez najwiekszym argumentem staje sie uzyskany w hurtowni upust przy wzieciu oczywiscie pod uwage wyceny calego dachu. Jezeli dach jest choc troche skomlikowany to warto tez zastanowic sie nad porzadna ekipą.
Pozdrawiam
Adamski

PS. Ciekawy ten nowy wyglad forum. Niby klikam odpowiedz, a musze wpisywac Temat.

Teska
04-06-2003, 17:34
Ja mam na dachu od roku brązowy Euronit, jest ok

jolana
04-06-2003, 17:39
Ja jutro kupuję IBF, wszyscy mi ją polecali. Zobaczymy

Grzegorz63
04-06-2003, 19:30
PS. Ciekawy ten nowy wyglad forum. Niby klikam odpowiedz, a musze wpisywac Temat.
Nie musisz ! :D

Klaudia
05-06-2003, 06:37
Ja mam prawie od dwóch lat Unibet - wiśniowy i wygląda super. Jest bardzo gładka, przez co trudniej przyjmuje brud, a cena również była konkurencyjna.
Zwracaj uwagę na cenę dodatków - dachówki wykończeniowe, gąsiory (zależne od konstrukcji dachu). Porównywanie m2 dachówki nic nie da. Należy wyceniać cały dach, najlepiej z opierzeniem i orynnowaniem i wtedy będziesz mial najlepsze i najwierniejsze porównanie. :)

05-06-2003, 07:35
Mam od 2 lat IBF czerwony w czasie kiedy kupowałem dachówke odradzono mi Brasa w hurtowni chociaż mieli go na składzie, kupiłem IBF jestm jak dotąd zadowolony. Dach w sumie był drogi ale "0" problemów jak narazie.PWM