PDA

Zobacz pełną wersję : WROCŁAW - wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego



Asia
03-06-2003, 22:31
Może ktoś zna miejsce we Wrocławiu lub w okolicach, gdzie można pożyczyć glebogryzarkę?Obdzwoniłam już firmy typu : "Zieleń miejska" i pokrewne, ale tam mają na własny użytek.

Maco
04-06-2003, 06:45
Spróbuj tu:
http://www.rema-rental.pl/kontakt_wroclaw.php

Asia
05-06-2003, 09:06
Maco, wielkie dzięki za namiar - mają!!! Znałam tę firmę ale zawsze myślałam, że pożyczają tylko maszyny budowlane. Pozdrawiam.Asia

Maco
05-06-2003, 09:24
Nie ma sprawy....
Wiedziałem, że mają bo sam chciałem kiedyś pożyczyć... :)

Napisz jak poszło pożyczanie u nich, bo z tego co piszą trzeba przez pewne formalności przejść przed pierwszym wypożyczeniem.

Maco
05-06-2003, 09:25
Nie ma sprawy....
Wiedziałem, że mają bo sam chciałem kiedyś pożyczyć... :)

Napisz jak poszło pożyczanie u nich, bo z tego co piszą trzeba przez pewne formalności przejść przed pierwszym wypożyczeniem.

Asia
08-06-2003, 13:34
Na to mogę Ci odpowiedzieć bez pożyczania, bo dowiadywałam się już o odkurzacz przemysłowy (podobne wymagania mają też w innych firmach) Potrzebują dowodu tożsamości, dwóch rachunków za płatności domowe z ostatniego miesiąca (np.czynsz, prąd, gaz) i przy pierwszym pożyczeniu kaucji, przy kolejnych już tego nie wymagają.Asia

Mareko
08-06-2003, 23:12
Wybaczcie naiwne pytanie ale dopiero wchodze w tematy budownictwa - co to jest glebogryzarka i do czego sluzy ? :oops:

09-06-2003, 12:55
Do gryzienia gleby :D. Z dużych brył wychodzą małe grudki albo wręcz ziarna...

09-06-2003, 14:14
My skorzystaliśmy z pomocy sąsiada rolnika. Drobna przysługa za przysługę. Jest jeden problem "pogryzione" chwasty mogą się plenić jeszcze bardziej.

Asia
09-06-2003, 23:14
Mamy sąsiada rolnika (ponoć to w okolicy gatunek wymierajacy), ale po pierwsze ów sąsiad sam sobie dobiera komu zaorze a komu nie (klucz doboru nieznany), a po drugie przerażonymi oczami duszy widzę ten ciągnik obijający nam rogi budynku na zakrętach, bo jakoś w wyczucie i delikatność takiego urządzenia nie chce mi się wierzyć. A glebogryzarkę można obejrzeć na obrazku pod adresem podanym kilka postów wyżej.Asia

10-06-2003, 08:25
Asia - obawy Twoje o całość narożników płonne. Zaufaj miejscowym rolnikom. Posiadacz glebogryzarki ma z pewnością wprawę w obsłudze takiej maszyny. Ja podziwiałem grację z jaką sąsiad obrabiał moje 10 arów. Zajęło mu to niecałe pół godziny a kosztowało 20 złotych. Efekt - idealny. Ręcznie nie przerobiłbym tego za trzy dni.
Ty się obawiasz o narożniki a pomyśl ile kosztuje taka glebogryzarka :D.
W sumie gorąco polecam poszukanie i skorzystanie z usług miejscowych specjalistów. Rolnicy to nie to samo co tzw. "budowlańcy" !

NOTO
26-02-2007, 08:33
W okolicach Polaru poszukuję wypożyczalni sprzętu ogrpodniczego. Na pierwszy rzut potrzebna glebogryzarka. Potem pewnie walec itp...

Proszę o namiary.

Jaka może być cena za dobę takiej maszynki ?

NOTO
26-02-2007, 14:02
Ktoś mi wspominał że coś na Strzegomskiej jest. Prosze przejeżdzających o uważne patrzenie na reklamy :)

ATEC
11-07-2014, 10:08
Na strzegomskiej 146 jest wypozyczalnia sprzetu ogrodniczego. Ostatnio pozyczalam glebogryzarke, maja Husqvarny TR 430 bardzo fajny sprzet. Kosy spalinowe, walce do trawy nawet traktorek do koszenia.
Doworza i odbieraja w cenie wynajmu.
Bardzo mila obsluga tylko trzeba dzwonic wczesniej i rezerwowac.
Podaje numer do nich: 609 248 216
Naprawde warto.
Pozdrawiam