PDA

Zobacz pełną wersję : Jak dotrwać do wiosny?



retrofood
26-02-2007, 13:54
Kurcze, miała być wiosna, a za oknem śnieg sypie, że sąsiada nie widać. Jak to przetrwać?

NJerzy
26-02-2007, 14:01
U mnie pada deszcz - chętnie zamienię na śnieg :lol:

Mroovka
26-02-2007, 14:02
Spróbuj załatwiać papierologie do pozwolenia na budowę- to jest to co co ja robę w tej chwili. Bardzo chcę ruszyć z budową wiosną i cieszę się, że jeszcze nie przyszła... Tyle spraw zostało jeszcze do załatwienia ........ :roll:

angi
26-02-2007, 14:02
A ja miałam zaczynać jutro tynki i co teraz.

kaczorek.
26-02-2007, 14:10
pogoda na najblizsze dni jest optymistyczna słupek w górę ,
spodziewane są opady deszczu i desczu ze śniegiem wiec prosze zaopatrzyć się w parasole ;)
przymrozki jedynie nocami :) na wiosnę tzreba troszke jeszcze poczekac

agniecha1
26-02-2007, 14:19
Jaki śnieg?!
Dawno po nim śladu nie zostało.

Deszczu też nie ma chociaż się zachmurzyło.
U nas wiosna. Dolny Śląsk. :D

Krzysztofik
26-02-2007, 14:24
Zazdroszcze, u mnie mróz i jeszcze dowaliło śniegu :evil:

stukpuk
26-02-2007, 15:35
U mnie resztki śniegu, a rano to takie lodowisko, że wywinołem orła dwa razy!!!
Podobno to ma być w moim rejonie koniec zimy.
A do pozwolenia jeszcze daleko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

retrofood
26-02-2007, 16:41
Spróbuj załatwiać papierologie do pozwolenia na budowę- to jest to co co ja robę w tej chwili. Bardzo chcę ruszyć z budową wiosną i cieszę się, że jeszcze nie przyszła... Tyle spraw zostało jeszcze do załatwienia ........ :roll:

Ja mam papierki w d...omu.
Muszę przygotować deski na remont dachu, a tu ręce marzną.

mc
26-02-2007, 19:55
Niesamowite !!!
Obserwowałem dzisiaj szybującą parę bocianów.
Pewnie więc we Wrocławiu to już wiosna, termometr wskazywaL +10.

ms.
26-02-2007, 20:11
Jeszcze ciągle mamy luty.
Uprawiam prywatę, ale ten dzisiejszy śnieg w Warszawie mógłby spaść w sobot - pośmigałabym na biegówkach (trzeci raz tej zimy!) :(

ula@
26-02-2007, 21:04
żadnej zimy.....ruszam za tydzień.... :roll:

retrofood
26-02-2007, 21:10
żadnej zimy.....ruszam za tydzień.... :roll:

Tak trzymać!!!! :wink:

KW100
27-02-2007, 11:33
żadnej zimy.....ruszam za tydzień.... :roll:

Tak trzymać!!!! :wink:

A u mnie ekipa miała w tym tygodniu ruszać dalej tzn. chudziak i ściany parteru. Ale niestety nic a tego :cry: A wiecie dlaczego ?

Otóż k...a jego mać hurtownia, w ktorej kupowałem BK nie może zrealizowac dostawy. Tłumaczą się tym ,ze producent (Prefabet Reda) miał/ma jakąs awarię i teraz nie wyrabia.
Normalnie krew zalewa. Zamówienie złozyłem w tej hurtowni 12 stycznia i tego samego dnia zapłaciłem bo się trzęśli, że trzeba płacić bo inaczej nie przyjmą zamówienia. Uzgodniliśmy, że dostawę chcemy na przełomie lutego i marca. Dzisiaj budowlaniec do nich jedzie się przypomnieć a oni z tekstem, że ze 3-4 tygodni trza będzie poczekać.
Pojechałem tam, zjebałem jak psa i ...................nic z tego :evil:
Mówilem im, ze jak płaciłem za towar był on u nich na stanie, mogłem brać ale sami zaproponowali, ze może przeleżakowac do wiosny.
Brak słów !!! Jedyne co mogłem zrobić to oznajmiłem im, że właśnie kupowałem u nich dwa razy - pierwszy i ostatni.

Uważajcie na hurtownie !!!

Darek Rz
27-02-2007, 11:40
Witam

Wiosna już jest !!! Jest ciepło a będzie jeszcze cieplej -resztki śniegu topnieją w szybkim tempie . Według 16 - sto dniowej prognozy pogody temperatury mają sukcesywnie wzrastać nawet do 14-15 stopni .Wygląda na to że zimie mozemy już zagrac na nosie .

pozdrawiam

angi
27-02-2007, 11:44
Witam

Wiosna już jest !!! Jest ciepło a będzie jeszcze cieplej -resztki śniegu topnieją w szybkim tempie . Według 16 - sto dniowej prognozy pogody temperatury mają sukcesywnie wzrastać nawet do 14-15 stopni .Wygląda na to że zimie mozemy już zagrac na nosie .

pozdrawiam

Oby tak było, bo tynki mi robią.

pawelm
27-02-2007, 13:27
Ja mam za 4 dni umówioną ekipę z gazowni do zrobienia przyłącza - całość ok. 80m.
- pierwsze prace tej _wiosny_ :)

Pozdrawiam Paweł

gogo5660
27-02-2007, 13:40
Jaki snieg?! u mnie tylko deszcz A co robic... siedziec przed kompem i czytac forum muratora :D

joanna_zaj
27-02-2007, 14:04
Na Podlasiu sniegu w lasach po kolana.Takie widoki mam z okna mego nowego domku.
OBY DO WIOSNY.:)

agniecha1
27-02-2007, 14:57
A u mnie słoneczko właśnie świeci.

Dolny Śląsk zawsze najcieplejszy. :D

Staszek budowniczy
27-02-2007, 17:08
Do mnie dzisiaj przyjechała Fadroma niwelowac teren pod wykopy już.
Facet wjechał 5 metrów po czym zawrócił i pojechał do domu .
Wszędzie mokro jak cholera......
W sumie jakby nie patrzeć pada w różny sposób juz od października a pogodnych dni kiedy to mogło odparować , zejść głębiej w ziemię nie było tak wiele.
Gleba jest nasycona jak cholera a poziom wód gruntowych taki jakiego od kilku dobrych lat nie widzielismy :evil:

ula@
27-02-2007, 17:12
KW100 musiałeś się nieźle wku... też zapłaciłam w grudniu za BK,ale widzę że hurownia ma go na placu od 2 tygodni...nie znam się na tym ,ale nie przykryli go i pada na mój materialik :roll: za to dziś zamówiłam więźbę i najbliższy termin to koniec kwietnia, a moje majstry z końcem kwietnia to mieli już być po dachówce......ach jo! 3-maj się i nie daj głupiej hurtowni.u.

ula@
28-02-2007, 18:50
dziś mnie osłabiła pogoda rano śnieg...zepsuł cały dzień.... :-?