PDA

Zobacz pełną wersję : k o t ł o w n i a



bendzamin
27-02-2007, 15:40
czy należy wykonując kotłwnie pomysleć tez o umywalce. Czy jest top niezbędny element? co mówią przepisy

pawelurb
27-02-2007, 15:54
zalezy na co kocioł, przy węglowym obowiązkowo bo po zabawie z piecem nie będziesz mył rąk z sadzy w odwalonej na błysk łazience , ja mam w kotłowni zlew i bardzo się przydaje . Nawiasem mówiąc trzeba czy nie zawsze się przyda taki zlew w kotłowni, umyć buty , umyć coś brudnego , inaczej trzeba to robic w łazience , a tak można troche mniej uważac.

bendzamin
27-02-2007, 16:17
piec ma być na eko-groszek

pawelurb
27-02-2007, 16:25
piec ma być na eko-groszek

to rób zlew bez zastanowienia , syf jest taki że nawet w kotłowni by sie przydał prysznic osobny..... nie wiem, może to ja się tak brudze , ale po kazdym czyszczeniu kotła , po dosypaniu węgla czy wybraniu popiołu wygląda się jak diabeł , w kotlowni gorąco , człowiek spocony , wychodzi z tamtąd jak z kopalni......jakbym taki poszedł do wykończonej łazienki z jasnymi płytkami to chyba żona kazałaby mi spać w tej kotłowni. :D

Krzysztofik
27-02-2007, 16:29
piec ma być na eko-groszek
A buty umyjesz w zlewozmywaku.... :wink:

Uwierz ten zlew będzi Ci potrzebny a koszt niewielki.

vanderbobo
27-02-2007, 18:13
ja mam piec na ekogorszek i wyjście z kotłowni przez pomieszczenie gos. do domu i w tym pomieszczeniu mam zlew:

http://img440.imageshack.us/img440/3052/img0043he7.jpg

JoShi
27-02-2007, 18:16
Ja mam kotłownię na gaz ale zamierzam w sąsiadującym z nia garażu zrobić umywalkę. Z całą pewnością sie przyda.

Krzysztofik
27-02-2007, 18:17
ja mam piec na ekogorszek i wyjście z kotłowni przez pomieszczenie gos. do domu i w tym pomieszczeniu mam zlew:
I firmowe chodniczki :wink:

bendzamin
28-02-2007, 10:29
to jak juz jesteśmy przy temacie kotłowni to gdzie macie pralkę zainstalowaną bo chyba w ktłowni to nie jest zbyt dobre miejsce. :wink:

JoShi
28-02-2007, 10:34
La mma bardzo duża kotłownie i właśnie zamierzam tam zrobić pralnie. Na razie pralnia w kuchni a wykańczanie w toku.

kamionkal
28-02-2007, 10:50
to jak juz jesteśmy przy temacie kotłowni to gdzie macie pralkę zainstalowaną bo chyba w ktłowni to nie jest zbyt dobre miejsce. :wink:

No chyba w przypadku ekogroszku to nienajszczęsliwszy pomysł :)

W moim projekcie są dwie niemałe łazienki (na parterze i poddaszu) i część jednej z nich ma stanowić miejsce do prania. Pewnie tej na dole, ma kształt L i jedna część to będzie prysznic + WC, a za winklem pralka :) Natomiast na potrzeby suszarni zaadoptuje pewnie pomieszczenie w projekcie zwące się strychem (poddasze nad garażem).