PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dostawa Termoporu?



kgasiorowska
27-02-2007, 20:00
W grudniu 2006 zamawialam Termopor Leier P+W 25 i dzis zadzwonil do mnie Pan ze skladu budowlanego i powiedzial ze nie da rady zalatwic mi tego na kwiecien bo fabryka wysyla cala produkcje na wschod. Czy macie podobne problemy z dostepnoscia ceramiki budowlanej?

MAREK&KASIA
27-02-2007, 21:09
Ceramiki nie ma - dlatego budujemy z BK :P
Ale ja bym gościowi nie popuscił - wszak w grudniu nie było takich problemów i skład powinien zapewnić towar !!!
Pozdrawiam
M

luk__25
27-02-2007, 21:27
Kurcze ale jaja:) ja rok temu kupowałem TH i również potrzebowałem TH 30 i 25P+W. Przez 3 miesiące zbywano mnie że juz za tydzień, już niedługo itd:) W końcu dom wybudowałem bez nich a oficjalnie do końca 2006 roku tych pustaków nie było!!!!!!!!! Leierowi gratulujemy podejścia do klienta :-?
pozdrawiam

kgasiorowska
28-02-2007, 06:00
Zamowilismy Leiera w grudniu bo chcielismy miec pewnosc ze pustaki beda na kwiecien, no a na dodatek chcielismy zaoszczedzic, bo ceny rosna jak szalone. Poradzcie mi jak mam rozmawiac z tym wlscicielem skladu budowlanego ze ja jednak chce Leiera i ma mi go zalatwic?

luk__25
28-02-2007, 07:35
Z doświadczenia moge Ci poradzic abyś zaządała zwrotu pieniędzy a porozmawiała z dilerem Leiera. Ja tak zrobiłem i okazało sie że diler miał lepszą cene pustaka wraz z dowozem i ZDECYDOWANIE lepsze mozliwości załatwienia towaru. Facet mi wytłumaczył że oni sami jeżdzą do fabryki, mają tam wszędzie znajomych i rodzinke i zawsze coś sie załatwia. U mnie to pomogło gdy zamawiałem np. strop - oficjalnie był w składach bud. nie do zamówienia a jednak..;) Będziesz zainteresowana mogę podać Ci namiary, warto spytać.
pozdrawiam