PDA

Zobacz pełną wersję : szybkozłączka do szamba



aleksandra1
28-02-2007, 06:35
Czy słyszał ktoś o takim wynalazku jak szybkozłączka do szamba. Wygląda to jak końcówka hydrantu. Mobtuje się to w ogrodzeniu posesji (drugi koniec oczywiście w szambie). Ma to wyeliminować konieczność wjeżdzania WUKO na posesję, ugniatania trawy wężemi, unoszenie się zapaszków. WUKO podjeżdża, podłącza się do szybkozłączki i po krzyku (może nawet nikogo nie być w domu). Czy ktoś stosował już takie rozwiązanie? Czy to się sprawdza?

wbrat
28-02-2007, 08:01
Na forum było sporo dyskusji na ten temat. Najlepiej przeszukaj archiwum. Ale z tego co pamiętam, to przede wszystkim są różne rodzaje szybkozłączek i musisz się koniecznie dowiedzieć jakich używają firmy usuwające nieczystości z twojej okolicy.

rafalg
06-04-2007, 06:06
Witam,
Ja takie rozwiązanie mam (chce mieć) uruchomione. Mam już szambo, wyprowadzoną rurę na zewnątrz posesji (przez podmurówkę ogrodzenia). Natomiast nie wiem, gdzie tą szybkozłączkę kupić (pomorskie). Jeżeli ktoś wie gdzie, to proszę o info

PS. Kupując szybkozłączkę należy potwierdzić z szambowozami, jaką stosują średnicę.

Barbossa
06-04-2007, 07:28
to nie wynalazek, to rzeczywistość
+ dobra rada wbrata
no, ale jak się nie chce poszukać

andriej
06-04-2007, 09:54
A czy przez taką szybkozłaczkę można -robiąc sąsiadowi psikusa - wrzucić laskę dynamitu?
:o

andriej
06-04-2007, 09:57
a tak na poważnie, to podłączam się do pytania. Czy w okolicach łodzi jeżdzą takie nowoczesne szambiarki??

rafalg
06-04-2007, 10:27
Barbossa
Ja używam wyszukiwarki na Forum i przejrzałem efekty jej działania.
Ja pytam o adresy / kontaty sklepów zakupu szybkozłączek, bo takie rozwiązanie mam a brakuje mi tylko tego elementu.
Jeżeli masz namiar, to podaj. Sądzę, że inne komentarze są po prostu zbędne.

Barbossa
06-04-2007, 10:32
SUPON

pewnie cena, rabat i dostawa też Cię interesuje

paweu
06-04-2007, 12:59
Ja znalazłem złączkę i wąż w firmie handlującej maszynami rolniczymi i róznymi częściami agro.

Bigbeat
06-04-2007, 13:06
Bywają w hurtowniach hydraulicznych. Trzeba pytać.