PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam,konteneru lub baraku na budowę okolice Krakowa



wojmon
28-02-2007, 07:36
Witam.
Szukam,konteneru lub baraku na budowę okolice Krakowa.

zk140t
28-02-2007, 08:20
http://www.autogielda.pl/nieruchomosci/materialy_budowlane_baraki,barak_budowlany,1674573 2.html

pece1
28-02-2007, 19:30
Posiadam do sprzedaży kontener 20-stopowy biurowy z instalacją 220V i instalacją telef. Jest to kontener do uchwytu od góry w porządnej ramie podwójnie ocieplony tj. 5cm styropianu i 5cm wełny min. W środku wykończenie płytą pilśniową jasną. Na zewnątrz blacha trapezowa pokryta farbą proszkową antykorozyjną. Mimo, że takie kontenery widziałem po 14 tys. za swój chciałbym wziąć ok.8 tys., aby się opłaciło i to dobrze firmie kupującej a ja potrzebuję pilnie gotówki na dokończenie budowy.
Dodam jeszcze, że jest to(kontener) idealne rozwiązanie na budowę zwłaszcza że dorobiłem się w nim lodówki(niezbędna do wody mineralnej w lecie oraz miejsce przechowania kanapek i innej żywności dla robotników),radia i innego sprzętu niezbędnego do rozpoczęcia budowy. Mam też w nim meble, więc też mogę dorzucić gratis. Jestem pewien ,że kupujący na nim nie straci nawet po kilku latach będzie go mógł sprzedać. Grunt to dobra organizacja budowy a on mi dużo w tym pomógł.

pece1
28-02-2007, 19:33
Witam.
Szukam,konteneru lub baraku na budowę okolice Krakowa.
Dodam tel 503 613 733.Kontener jest do odebranioa w Łuczycach gm Kocmyrzów