PDA

Zobacz pełną wersję : DOBRE DOMY - opinie o pracowni



agawi74
28-02-2007, 14:15
Witajcie wszyscy :D ,
jestem nowa, aczkolwiek pdglądam Was już od dłuższego czasu.
Mam juz działkę i zamierzam się budować (Warszawa-Wawer).
Bardzo interesują mnie projekty z pracowni "Dobre Domy"- zachorowałam na Jupitera, ale koszt dachu jest zabójczy. Czy ktoś z Was może polecić jakiś ekonomiczny projekt w budowie z pracowni "Dobre Domy"? Interesuje mnie dom ok 150 m2 z dachem 4-spadowym.
Dzięki i pozdrawiam

monia9
28-02-2007, 18:20
Cześć,
Kupiłam projekt Andromeda I z Dobre Domy, jest dość ekonomiczny i popularny na forum. Budowę zaczynam w maju.
Polecam, pozdrawiam

agawi74
28-02-2007, 21:27
Dzięki za info. Też myślałam o Andromedzie, ale brakuje mi w niej parę rzeczy-bardzo chcielibysmy mieć kominek grillowy na zewnatrz i pralnio-suszarnię na piętrze. A jak z kosztami? Gdzie się budujesz? I przede wszystkim jaki przewidujesz koszt dachu?

monia9
01-03-2007, 18:29
Witam,
W projekcie Andromeda II z podwójnym garazem, na górze za łazienką jest miejce, które można wykorzystać na pralnio-suszarnię, chociaż niektórzy robią w tym miejscu saunę. Ja będę budowała w Mińsku Mazowieckim, a jesli chodzi o koszt dachu, to dokładnie będę wiedziała za 2 tygodnie (bo czekam na ofertę), ale przewiduję ok. 60 tys. zł. Koszt wybudowania calego domu szacowaliśmy na ok. 350 tys. zł, ale będzie dobrze jak zmieścimy się w 400 tys. zł. Pożyjemy, zobaczymy .... a na razie z niepokojem patrzymy na coraz to nowe podwyżki.
Pozdrawiam