PDA

Zobacz pełną wersję : Ile kosztuje podjazd?



AxLe
28-02-2007, 18:49
Pomału zbliża się wiosna u mnie błoto coraz większe, zaczynam myśleć o wykonaniu jakiegoś cywilizowanego podjazdu przed domem. Przed domkiem mam przestrzeń do zagospodarowania o wym ok. 32m na 20m. Wiadomo że nie polecę po całości betonem, alę musi się tu zmieścić dojazd do garażu miejsce do zawracania (może jakie małe rondo?) Scieżka do furtki i najlepiej opaska wokół domu. Nie mam pojęcia ile to może kosztować (materiały i robocizna) i z jakiego materiału to zrobić. Co wybrać kostkę betonową czy granitową a może jeszcze coś innego? Podpowiedzcie trochę,liczę na Was drodzy Forumowicze. Jestem na etapie wykończeniówki, kasa topnieje każdego dnia o kilka tyś zł. a ja nie mam pojęcia ile pieniążków może kosztować wykonanie takiego podjazdu.

gogo5660
28-02-2007, 20:13
Jak nie bedziesz mial zrobionej elewacje(przez co nie bedzie tez ocieplenia) nie bedziesz mógł miec odebranego domu-przynajmniej u mnie tak jest. Co do podjazdu polecam ułożenie kostki brukowej(Bauma) koszt to ok 20-25 zł za m2 materialu a położenie to ok23 zł za m2.