PDA

Zobacz pełną wersję : Meble kuchenne - MEBEL RUST



slawkin
01-03-2007, 13:48
Witam!

Wczoraj odwiedziłem salon z meblami kuchennymi Mebel RUST.
Trochę jestem z szokowany cenami jakie tam usłyszałem.

Nie za bardzo skomplikowany zestaw mebli ładnie wkomponowany w kuchnię o powierzchni 12m2 kosztuje w przedziale od 21000 do 36000 zł BEZ URZĄDZEŃ!!!

Nie dyskutuję o bezsprzecznych zaletach tych mebli, ale cena zbiła mnie z nóg.

Proszę was o opisanie swoich doświadczeń "kuchennych" i podanie jeśli to możliwe nazw firm produkujących zabudowy kuchni w podobnym stylu jak RUST. (ew. dołączenie zdjęć)

Zastanawiam się również, czy RUST jest wart swojej ceny...

nurni
01-03-2007, 17:05
Też u nich byłem i stwierdzam, że konstrukcja ich mebli jest z takich samych płyt jak u innych producentów. Bluma teraz już ma prawie każdy więc po co przepłacać - wybrałem BRW i jestem bardzo zadowolony. A za rożnicę w cenie mogę sobie dożywotnio co kilka lat zmieniać fronty na nowe :D :wink:

Pozdrawiam

AldonkaS
01-03-2007, 18:49
slawkin - jak chcesz ciut taniej niż RUST, to polecam KOLASA z Raciborza - sama mam od niego meble (a dom mam w Mikołowie).
Wiesz RUST to I liga, a BRW - to klasa economy i sorry, ale nie można tych mebli wogóle porównywać (cena i jakość).

nurni
01-03-2007, 20:23
Wiesz RUST to I liga, a BRW - to klasa economy i sorry, ale nie można tych mebli wogóle porównywać (cena i jakość).
RUST - to nie pierwsza liga. Liga pierwsza jest duuuużo droższa od cen RUSTA.
Jeśli chodzi o renomę firm to napewno.
Jeśli natomiast o relację wydane pieniądze/jakość - oooo tu jest o czym rozmawiać.
Czy MDF RUSTa jest bardziej MDF-owy niż BRW?
Czym Blum RUSTa różni się od Bluma BRW?
I tak RUST i BRW mają kostrukcję szafek z tzw. płyty wiórowej więc w czym różnica?
Myślę, że głównie są różnice nie technologiczne a wizualno/estetyczne i projektowe.
Oglądałem dokładnie produkty obu firm i produkt RUSTa nie był 3 razy lepszy od produktu BRW, będąc od niego 3 razy droższy.

pozdrawiam

SNCF
01-03-2007, 20:31
...