PDA

Zobacz pełną wersję : GALA DRZWI I OKIEN - ku przestrodze WSZYSTKIM!!!!!!!



Slaluks
01-03-2007, 14:10
Ku przestrodze Wszystkim, którzy chcieliby zakupić drzwi w firmie
GALA DRZWI I OKIEN przy ul. Bartyckiej 26, paw. 29F w Warszawie.

Ja miałam tą wątpliwą przyjemność. Kupiłam drzwi firmy Derpal. Drzwi zostały zamontowane i tu zaczęły sie moje smutne przygody........
Przy montażu nie zamontowano okapnika. Ekipa montująca zwodziła mnie przez 2 tygodnie. Dopiero po zbombardowaniu pana Gali telefonami, okapnik zamontowano. Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Ale to nie koniec .....

Przez próg drzwi wlewa się do domu woda. Złożyłam reklamację. Od tego momentu pan Paweł Gala zapomniał o moim istnieniu. Nie odpowiada na pisma i czuje się bezkarny.
Nie zamierzam odpuścić, ale dobrze wszystkim radzę, by wystrzegać się tej firmy jak ognia! Poziom obsługi klienta jest na ujemnym poziomie. Niestety jest to przykład, jak daleko nam do cywilizowanych krajów.

Przede mną kolejna reklamacja na te same drzwi!

PS. Może ktoś wie jakie są koszty postępowania sądowego?
_________________

Teska
01-03-2007, 14:56
Ku przestrodze Wszystkim, którzy chcieliby zakupić drzwi w firmie
GALA DRZWI I OKIEN przy ul. Bartyckiej 26, paw. 29F w Warszawie.

Ja miałam tą wątpliwą przyjemność. Kupiłam drzwi firmy Derpal. Drzwi zostały zamontowane i tu zaczęły sie moje smutne przygody........
Przy montażu nie zamontowano okapnika. Ekipa montująca zwodziła mnie przez 2 tygodnie. Dopiero po zbombardowaniu pana Gali telefonami, okapnik zamontowano. Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Ale to nie koniec .....

Przez próg drzwi wlewa się do domu woda. Złożyłam reklamację. Od tego momentu pan Paweł Gala zapomniał o moim istnieniu. Nie odpowiada na pisma i czuje się bezkarny.
Nie zamierzam odpuścić, ale dobrze wszystkim radzę, by wystrzegać się tej firmy jak ognia! Poziom obsługi klienta jest na ujemnym poziomie. Niestety jest to przykład, jak daleko nam do cywilizowanych krajów.

Przede mną kolejna reklamacja na te same drzwi!

PS. Może ktoś wie jakie są koszty postępowania sądowego?
_________________

ja mialam podobne klopoty z Gerdą...mam juz drugie drzwi od nich....sprzedawca mnie olewał...a ja pisałam pisma..nie odpowiadał, w koncu poszłam do prawnikow u rzecznika praw konsumenckich i po miesiacu....mam nowe trzecie drzwi.
Wcale nie musisz isc zaraz do sadu.

robinoc
01-03-2007, 19:26
Też miałem problem z firmą z Bartyckiej, pośrednikiem był p.Lempek, montował drzwi Derpal, na początek zadzwoń do firmy Derpal i opowiedz jakich mają dystrybutorów, poza tym fotografuj i opisuj wszystko, reklamacje składaj na piśmie za potwierdzeniem. Ze wszystkim idż do Rzecznika Praw Konsumentów, to najlepszy pomysł na tym etapie. Dla jasności, ja ze swoich drzwi jestem bardzo zadowolony, to sprzedawca nawalił!

agamon
01-03-2007, 19:29
Też kupiłe niestety dzwi z firmy derpal z Janowa Lubleskiego( bezpośrednio od producenta). Wszystko bylo cacy do momentu zapłaty potem- "niech ich kule biją "- glowa w piasek. Szkoda słów. Unikajcie tej firmy.

Slaluks
07-03-2007, 14:34
Zgodnie z Waszą radą napisałam do Federacji Konsumentów. Chociaż tyle mogę. Złożyłam kolelejną reklamację. Przepychanka trwa. Trzymajcie kciuki.
Jeśli znacie adres innego forum, gdzie mogłabym opisać swoją sprawę ku przestrodze innym, to prześlijcie. Nie odpuszczę. Jestem zdeterminowana.
Takim ignorantom jak firma Gala Drzwi i Okien trzeba dac nauczkę.