PDA

Zobacz pełną wersję : Do wyslania



mbz
05-06-2003, 13:47
Mam pytanie do Redakcji: czy posty, ktore znajduja sie w prywatnych wiadomosciach w katalogu "Do wyslania" beda wyslane, a jesli tak to kiedy? I dlaczego niektore posty wysylane sa od razu, a niektore laduja wlasnie w tym katalogu?

Obsluga techniczna
05-06-2003, 15:11
Mam pytanie do Redakcji: czy posty, ktore znajduja sie w prywatnych wiadomosciach w katalogu "Do wyslania" beda wyslane, a jesli tak to kiedy? I dlaczego niektore posty wysylane sa od razu, a niektore laduja wlasnie w tym katalogu?dobre pytanie - na szybko przetestowalem mechanizm wysylajac kilka wiadomosci. istotnie trafily do folderu "Do wyslania" ale wszystkie zostaly dostarczone. czemu dziala to wadliwie niestety nie jestem w stanie odpowiedziec. Jesli sytuacja stanie sie bardzicje uciazliwa (a wiadomosci nie beda sie wysylac) wrocimy do problemu. dziekujemy za sygnal.


pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator

mbz
05-06-2003, 15:14
Bardzo dziekuje za odpowiedz. Pozdrowienia :)

capri
05-06-2003, 16:19
potwierdzam - od kilku dni gromadza mi się posty w skrzynce dp nadania i nie są wysyłane - czy nalezy je zaznaczać czy odznaczaC czy coś innego
pozdrawiam

05-06-2003, 23:48
poczekajmy ... moze znów wróci stare ... dobre ... szybsze ... forum

- to idzie jak "żółw"

Obsluga techniczna
06-06-2003, 11:08
poczekajmy ... moze znów wróci stare ... dobre ... szybsze ... forum[/]

- to idzie jak [b]"żółw"

chyba, że
.... przystosowuje sie .... do norm Unijnych :roll:

brzozajesli zauwazyl Pan jakies jakies spowolnienia w pracy prosimy podac godzine zaistnienia faktu a sprobujemy dojsc czy rzeczywiscie doszlo do przeciazania forum - z mojego punktu forum dziala zdecydowanie wydajniej.


pozdrawiam
Dział Informatyki
Wydawnictwo Murator

Obsluga techniczna
06-06-2003, 11:18
Korekta + wnioski

Wyglada na to ze wiadomosci ktore znajduja sie w Skrzynce w kategorii "Do sylania" faktycznie zostaly wyslane jednak nie zostaly jeszcze przeczytane przez adresata.

W momencie odczytania wiadomosci przez adresata wiadomosc jest przesuwana ze skrzynki "Do wyslania" do skrzynki "Wyslano".

Na ta chwile wyglada na to ze nazwa "Do wyslania" oznacza "wyslane ale nie odebrane" a "Wyslane" oznacza "Wyslane i odebrane"


pozdrawiam
Dział Informatyki
Wydawnictwo Murator.

mbz
06-06-2003, 11:22
Dziekuje za odpowiedz, teraz juz wszystko jasne :)

Ciechanka
06-06-2003, 12:06
Uff jak dobrze bo już obawiałam się że jeśli wiadomości są w skrzynce do wysłania to faktycznie tam tkwią. Ale jeśli przeskoczą do wysłanych w momencie ich odczytania to OK. Dzięki za wyjaśnienia

Joskul
16-06-2003, 22:20
Ja też dziękuję za odpowiedź na dręczące mnie, a nie zadane pytanie. Ale mam jeszcze jedno- wypociłam długą wypowiedź, lecz przy wysyłaniu zrobiłam błąd w adresie. Wszystko zniknęło! Szukałam potem opcji zapamiętywania napisanego, ale nie wysłanego postu i nie znalazłam. W skrzynce "do wysłania" też go nie było. Proszę, dokształćcie mnie.

ewusia
17-06-2003, 11:51
To może ja powiem : spowolnienie działania Forum a w zasadzie jego zablokowanie nastąpiło wczoraj między godzina 13,30 a 14,20. Udało mi się wejść ponownie dopiero o 14,25. Po 13,30 (około) wysłana wiadomość po prostu utknęła w sieci i wywaliła mnie z Forum. Prawie godzinę nie mogłam do niego wejść. Dodam że mam stałe szybkie łącze.

Obsluga techniczna
17-06-2003, 12:48
To może ja powiem : spowolnienie działania Forum a w zasadzie jego zablokowanie nastąpiło wczoraj między godzina 13,30 a 14,20. Udało mi się wejść ponownie dopiero o 14,25. Po 13,30 (około) wysłana wiadomość po prostu utknęła w sieci i wywaliła mnie z Forum. Prawie godzinę nie mogłam do niego wejść. Dodam że mam stałe szybkie łącze.niestety wczoraj wlasnie w podanych godzinach forum przezywalo swoje ciezkie chwile. Za zaistniale trudnosci bardzo przepraszamy.


pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator

Obsluga techniczna
17-06-2003, 12:52
Ja też dziękuję za odpowiedź na dręczące mnie, a nie zadane pytanie. Ale mam jeszcze jedno- wypociłam długą wypowiedź, lecz przy wysyłaniu zrobiłam błąd w adresie. Wszystko zniknęło! Szukałam potem opcji zapamiętywania napisanego, ale nie wysłanego postu i nie znalazłam. W skrzynce "do wysłania" też go nie było. Proszę, dokształćcie mnie.wiadomosc wyslana powinna wyladowac albo w "Do wyslania" albo w "Wyslane". Obecny mechanizm nie przewiduje mozliwosci zapisania wiadomosci przed jej wyslaniem.


pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator

ewusia
17-06-2003, 14:32
Dzisiaj dokładnie o tym samym czasie owe trudne chwile Forum się powtórzyły!!! (między godzinami 13,30 a 14,25).
Tak bedzie zawsze?

Obsluga techniczna
18-06-2003, 12:35
Dzisiaj dokładnie o tym samym czasie owe trudne chwile Forum się powtórzyły!!! (między godzinami 13,30 a 14,25).
Tak bedzie zawsze?Mam szczera nadzieje ze to sa jednostkowe problemy - sprawa serwera jest silnie monitorowana.


pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator

18-06-2003, 14:15
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Taki komunikat ukazał się na ekranie o godz. 13.54 w środę 18 czerwca. Zalogowałem się ponownie o 14.14

Wowka
18-06-2003, 14:17
Ten Gość powyżej to ja. Byłem zalogowany a pomimo to system mnie nie rozpoznał.

tdxls
20-06-2003, 14:18
Wowka! To ten kotek się buntuje, że go tak męczysz. :lol:

Obsluga techniczna
23-06-2003, 09:05
Taki komunikat ukazał się na ekranie o godz. 13.54 w środę 18 czerwca. Zalogowałem się ponownie o 14.14rzeczywiscie ok godziny 13:30 we wtorek i srode wystepowaly problemy z "dobiciem" sie do forum - niestety nadal sztab techniczny stara sie wyjasnic ten problem.


pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator