PDA

Zobacz pełną wersję : co wybrac?



julia25
02-03-2007, 17:36
ten temat zapewne poruszany byl juz dosc czesto m.in jakie okna ?jednak
nigdzie nie potrafie znalezc jakis konkretnych informacji na ten temat strony internetowe danych firm zawsze zachwalaja swoje towary bez wzgledu na to jakie sa tak naprawde a i na forum nie potrafilam znalezc odpowiedzi na nurtujace mnie pytania gdyz jeden zachwala ten typ inny znowu powie ze to tandeta chcialabym aby ktos kto sie zna choc troche doradzil jakie okna wybrac nie chcialabym odpowiedzi typu rzut moneta bo zapewne nie jest to kwestia rzutu moneta w koncu to kosztuje! chcialabym dowiedziec sie cos na temat okien: veka gealen avantgarde 5-kom pcv biale

daisy-stokrotka
08-03-2007, 05:53
Julia wejdź na poforum WYMIANA DOŚWIADCZEŃ
tak jest wiele wątków na temat okien. Skorzystaj też w wyszukiwarki.. na prawdę ten temat był na forum wałkowany wiele razy....może nie szukaj, gdzie mieszkania - tu jest stosunkowo mało ludzi, poszperaj na podforach, gdzie są ludzie budujący domy... tam jest cała skarbica wiedze !
powodzenia :)

stukpuk
08-03-2007, 18:42
Julia wejdź na poforum WYMIANA DOŚWIADCZEŃ
tak jest wiele wątków na temat okien. Skorzystaj też w wyszukiwarki.. na prawdę ten temat był na forum wałkowany wiele razy....może nie szukaj, gdzie mieszkania - tu jest stosunkowo mało ludzi, poszperaj na podforach, gdzie są ludzie budujący domy... tam jest cała skarbica wiedze !
powodzenia :)

Stokrotka wie co mówi!!!!!!!! :D
Zapraszam na czacik (skarbnicę skarbów) tam nie ma wieczoru zeby nie zachaczyć o ......okno :wink: :D

daisy-stokrotka
08-03-2007, 19:26
gdzie nie wejdę.. tam stuk :lol: :lol: :lol:

wszędzie czuję jego oddech... ciągle depcze mi po piętach :lol: :lol: mój anioł stóż :)

ojciec_wielebny
09-03-2007, 10:58
http://mieszkaj_lepiej.republika.pl/twoje_okna.htm tu macie link do okien bardzo interesujace forum nie tylko na temat okien ale tez o akustyce scian
pozdro