PDA

Zobacz pełną wersję : Porotherm 25 p+w i 11,5 p+w ,pilnie poszukiwany!!!



pawelb6
03-03-2007, 23:43
Witam,mam pytanie o cegły z winenbergera,potrzebuję kupić i nie ma,
co się dzieje w tej Polsce?Słyszałem że większość produkcji idzie za granicę i stąd ceny podskoczyły,bo jest duży popyt w tej chwili,mam problem aby kupić od ręki lub mogę poczekać do 2 tygodni,może ktoś pomoże,może ktoś ma aktualne ceny(dobre :) ) i wie gdzie można tą cegłę dostać.Najlepiej z transportem do Białegostoku,w.podlaskie.
Ilość:
3500szt-25p+w
2800szt-11,5p+w
Z góry dziękuje.Pawelb6

JACKIE P
03-03-2007, 23:51
z tego co wiem to aktualnie będziesz miał zaje.....sty problem z zakupem jakiegokolwiek asortymenty PTH - spróbuj zadzwonic do cegielni "Honoratka" ale wiem, że też są kłopoty czasowe.

SONYA
04-03-2007, 06:20
Ja też szukam 11,5. Na razie mam obiecane w mojej hurtowni ale po kilku telefonach do innych (też co do zasady handlujących porothermem) jestem nadal pelna obaw i póki nie zobacze to nie uwierzę, że mi sie udało. Na szczęście mam już 25 P+W. A na allegro ceny zwalają z nóg.

Heath
04-03-2007, 09:35
A na allegro ceny zwalają z nóg.

To są jakieś jaja. Ja rok temu kupowałem PTH 25 za 4,35 za sztukę (kl. 15) i szlag mnie trafiał bo na forum ludzie pisali że w innych miastach kupowali poniżej 4 zł ale jak spytałem się wczoraj w mojej hurtowni z ciekawości po ile jest teraz, to przeżyłem szok - ok. 7zł i ma dopiero drożeć. :o :o I ponoć nie ma!!
to samo wełna - kupowałem Isovera 15 cm Uni Matę w grudniu za 17,90 zł/m2 a teraz na Allegro najtańsza oferta to 22,30 !!!
Jak się cieszę że już mam tyle za sobą :-? :-?

pawelb6
04-03-2007, 10:27
A na allegro ceny zwalają z nóg.

To są jakieś jaja. Ja rok temu kupowałem PTH 25 za 4,35 za sztukę (kl. 15) i szlag mnie trafiał bo na forum ludzie pisali że w innych miastach kupowali poniżej 4 zł ale jak spytałem się wczoraj w mojej hurtowni z ciekawości po ile jest teraz, to przeżyłem szok - ok. 7zł i ma dopiero drożeć. :o :o I ponoć nie ma!!
to samo wełna - kupowałem Isovera 15 cm Uni Matę w grudniu za 17,90 zł/m2 a teraz na Allegro najtańsza oferta to 22,30 !!!
Jak się cieszę że już mam tyle za sobą :-? :-?
Widzisz ja mam ceny na 25 p+w od 6,65 - 7,6 brutto normalnie szok,z tym że te 7,6 jest już a pozostale ceny są ,ale cegie nie ma.W piątek znalazem po 6,6 brutto i w poniedziaek mialem jechać i zaplacić,bo facet niechcial zaliczki 1000zl,więc nie dalem,wczoraj mialem telefon że sprzedana,k***a tak się wkurzylem na weekend,przecież zaklepalem,mam jeszcze po 7zl od ręki + transport ok 0,20gr =7,2brutto i chyba będe bral.Pozdrawiam

SONYA
04-03-2007, 11:06
Ja sobie w brodę pluje, że nie kupiłam na poczatku lutego ( i tak mam z depozytem) - było po 6,35 brutto. Teraz miało być po 6,80 a w końcu kupiłam po 7,19 brutto z depozytem i transportem (HDS).