PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję projektanta ogrodów z okolic Tychów



tomek159
05-03-2007, 08:40
Jw.Nie ukrywam,że istotna jest dla mnie również cena projektu.Pozdrawiam 8)

Kane66
05-03-2007, 10:12
Ja tez poszukuje, okolice Pszczyny dokładnie. Narazie raczej ad acta i w celu zorientowania sie co do cen - zeby miec pod reka gdy bedzie potrzebny ;)

tomek159
05-03-2007, 10:38
Znalazłem na Tyskim forum ale za 3 wizyty i rozrysowanie 1200-1500 PLN :evil:

Greg_pu
10-03-2007, 14:18
Mogę polecić : Benedykt Mynarz tel.693469202.
Projektował mój ogród. Widziaemł kilka dzieł w okolicach Ustronia, Cieszyna, Brennej - ale wiem że działa na całym śląsku.
UCZCIWY, ceny rozsądne (z nieoficjalnych źródeł wiem że zdobywał główne nagrody na konkursach w W-wie - gdy tam studiował architekturę krajobrazu)-przy tym normalny facet .

Inka1
13-03-2007, 14:28
Mnie ogród zakładała "Stokrotka". Nie wiem ile za sam projekt, bo był w cenie całości, czyli: wywiezienia ziemi, nawiezienia nowej, zraszanie, sadzenie roślin itp. Jestem zadowolona, choć oczywiście, gdybym się chciała przyczepić... ;)

tomek159
14-03-2007, 10:19
Mnie ogród zakładała "Stokrotka". Nie wiem ile za sam projekt, bo był w cenie całości, czyli: wywiezienia ziemi, nawiezienia nowej, zraszanie, sadzenie roślin itp. Jestem zadowolona, choć oczywiście, gdybym się chciała przyczepić... ;)
Super tyle,że ja mam ograniczone zasoby finansowe przeznaczone na ten cel i ... Możesz powiedzieć ile kosztowała Cie ta przyjemność i co wchodziło w zakres ?

Inka1
14-03-2007, 10:58
Żebym to ja pamiętała... :cry: Cała działka to ok. 700m, ale stoi na niej dom. Firma wywiozła mi trochę ziemi, nawiozła nowej, zrobiła zraszanie ze sterowaniem, posiała trawę, zrobił pergolę, kupiła i posadziła iglaki, niech policzę...z 50-60szt - pod nimi agrowłóknina a na górze kora i grys.

Możesz do nich zadzwonić i po prostu się umówić, firme prawadzi dwóch sympatycznych facetów ;), przyjadą, obejrzą teren i pi razy oko Ci wycenią, to będziesz wiedział. A jeśli szczegóły to na priv: [email protected] - mogę Ci podesłać zdjęcia.

To nie jest tak, że ja ich rękami i nogami Ci polecam, po prostu korzystałam z ich usług ;)

www.ogrody-stokrotka.pl