PDA

Zobacz pełną wersję : Gruntownie izolbetem A i nakładanie na niego steropianu?



Karsyk
05-03-2007, 19:44
Czy po wyschnieciu izolbetu A np. po ok 2-3 godzinach mozna przyklejac masa bitumiczna do niego styropian? Mój wykonawca twierdzi ze takie cos przejdzie i generalnie jestem ciekawy czy mu pozwolic na to na siatke z klejem oczy wiscie dysterbit. Dodatkowy czy ta sama metoda mozna stosowac jesli bym dal izolbet a pozniej dp i odczekał az wyschnał? Czy to bedzie dobra izolacja czy wytopi styropian? Sprawa pilan bo rano zaczynaja

kid
05-03-2007, 19:54
Czy po wyschnieciu izolbetu A np. po ok 2-3 godzinach mozna przyklejac masa bitumiczna do niego styropian? Mój wykonawca twierdzi ze takie cos przejdzie i generalnie jestem ciekawy czy mu pozwolic na to na siatke z klejem oczy wiscie dysterbit. Dodatkowy czy ta sama metoda mozna stosowac jesli bym dal izolbet a pozniej dp i odczekał az wyschnał? Czy to bedzie dobra izolacja czy wytopi styropian? Sprawa pilan bo rano zaczynaja

UWAGA !
Na świeżo wykonane tynki nanosić po zakończeniu procesu ich “wiązania”. W czasie chłodów, dla łatwiejszego prowadzenia prac zaleca się wstawić opakowanie z IZOLBETem-A do ciepłego pomieszczenia na 1-2 doby.
- stosować na zewnątrz budynków
- nie stosować w kontakcie ze smołą
i do pap smołowych
- rozpuszczalnik organiczny zawarty
w roztworze rozpuszcza styropian
- nie podgrzewać na wolnym ogniu
Stosuj tylko dysperbit lub inne emulsje wodne .

Karsyk
05-03-2007, 20:03
tyle potrafie sam przeczytac z etykiety ale chodzi mi o to jak argumentowal sprzedawca w sklepie skad inąd fachowym budowlanym i moj majster ze po wyschnieciu te rozpuszczalniki sie "ulatniaja" paruja i nie sa juz szkodliwe dla styropianu. Ale czy to prawda i czy da rade tak faktycznie zrobic.

Heath
06-03-2007, 07:01
Do przyklejania styropianu służy Izolbet - S.
Sprawdź na stronie producenta.