PDA

Zobacz pełną wersję : jaka cena?



andaga
25-02-2002, 16:00
dzien dobry!
mam problem z ustaleniem ceny mojej nieruchomości:
może ktos mógłby udzielić mi jakichś informacji?
oto dane:
- domek 60m2, parterowy, niepodpiwniczony, z 1950 roku
- remont w latach 90 (ocieplenie ścian, stropów, podłóg,
wymiana okien i drzwi)
- elektryczność, wodociąg
- działka 95 ar
- woj. świętokrzyskie, Dębiany - wieś w okolicach Buska Zdroju,
Kazimierzy W.

26-02-2002, 21:01
A nie możesz ośle napisać tego w temacie, tak by po fakcie wejścia tu okazywało się że g. mnie twój dylemat obchodzi. Rusz że zakutą pałą i ne narażaj innych na stratę czasu. To się staje plagą na forum "pomóżcie", " co myślicie", "dlaczego" - co to za tematy ????!!!

27-02-2002, 07:06
Anonimowy - trochę kultury. Ja generalnie omijam "bezpłciowe wątki", no chyba że się nudzę, tak jak teraz. Nowi zwykle nie umieją dobrze wykokrzystać Forum, ale się nauczą po paru odwiedzinach. Wątki z nic nie mówiącym tytułem po prostu obumierają. A nikt Cię Anonimowy nie zmusza do czytania całości. Ja sam tego nie robię. Masz problem - zgłaszasz i regularnie czytujesz odpowiedzi. Patrząc na tematy innych wątków decydujesz, czy włączyć się do dyskusji. Możesz też skorzystać z Szukaj.

Frankai
27-02-2002, 07:10
W związku z chwilową "czkawką" sieci zostałem wylogowany z wypowiedzi o omijaniu "bezpłciowych wątków". "To mówiłem ja ..."

andaga
27-02-2002, 18:00
takich "weterynaryjnych" określen to możesz używać w gronie swoich zwierzęcych pzyjaciół
jak cie nie interesuje to nie czytaj - a ja nie mam zamiaru tłumaczyć się ze swoich pytań
- pewnie nie przyszło ci do "łba" że dla mnie akurat jest to ważne..
-to oczywiście do anonima