PDA

Zobacz pełną wersję : Czy produkty IDEAL STANDARD są godne polecenia?



BRATER
05-03-2007, 20:56
Znajomi mi je polecają, zarówno wannę jak i armaturę łazienkową wraz z bateriami. Oprócz tego, że widziałem je w różnych sklepach nie wiem o nich nic poza tym. Może forumowicze coś mi doradzą? :D

Malutka_
02-12-2010, 21:36
wyciągam temat stary, ale wyszukiwarka jakoś nie pokazała mi zbyt wielu wątków nt tej firmy, może ktoś ma jakieś doświadczenia z Ideal standard?

sasanala
24-09-2013, 08:27
To ja też wyciągnę temat. W sklepie sprzedawca bardzo zachwalał armaturę Ideal Standard i chciałabym się dowiedzieć czy ktoś ma jakieś doświadczenia z użytkowania produktów tej firmy. Sprzedawca twierdził, że firma ma produkty lepszej jakości niż Kludi a cenowo lepiej wychodzi od Kludi.

Bracianka
24-09-2013, 16:23
Wbijam się i ja. Mamy tak małą łazienkę, że z gotowych kabin prysznicowych pasują tylko dwie (chyba), m.in. Ideal Standard 70x90. Tylko cena powala, ok. 3000zł, a my jakichś nie wiadomo jakich luksusów to nie oczekujemy :cool:

dez
24-09-2013, 17:20
Jeśli dobrze kojarzę firmę to kiedyś na wakacjach widziałem armaturę z ideal standard w hotelu w którym mieszkałem. Specjalistą nie jestem ale hotel był niczego sobie i wątpię żeby szmelc montowali.

Biegu
25-09-2013, 13:13
Witam.
Nie wiem jak cenowo, ale godne polecenia.
Kiedyś moja mama dostała od wujasa z DE ( jak u nas był deficyt ) dwie baterie i śmigały 15 lat.
Jak obracałem się w kręgach związanych z łazienkami - to IS miał wysokie notowania. Podobno to europejski odpowiednik American Standard