PDA

Zobacz pełną wersję : Rynny "Kaczmarek"- co s? warte?



Andrzej F.
06-06-2003, 16:26
Co myślicie o rynnach "Kaczmarek". Wyglądają dość porządnie, ale są tylko na jednym składzie i to mnie martwi.... Nawet inernet nie chce nic o nim powiedzieć.

kwiatkor
06-06-2003, 17:15
Na zachód od Warszawy - są dość dobrze znane, w każdym składzie, głównie z "obsługą dachów" je znają.

I jak to zwykle - jedni mówią o dobrej jakości (takiej jak Marley), a inne głosy to - po trzech latach dostępności produktu nic nie można pewnego jeszcze powiedzieć.
Ale w jednym składzie sprzedawca twierdził, że bardzo duż już ich sprzedał. Chętni widać są.

Olmiś
06-06-2003, 17:23
Mnie też proponowano takie rynny (w 2 składach) ale jakoś nie przypadły mi do gustu. Już bardziej systemy Wavin.
Pewnie wszystkie są dość podobne -w podstawowych kolorach, ważniejszy jest chyba odpowiedni dobór średnic.

06-06-2003, 18:20
O.K! Tylko czy ktoś powie gdzie szukać informacji o produkcie. Na chwilę obecną tutaj (Śląsk), możliwości wyczerpałem. Korzystny wydaje się wygląd ( żywcem ściągnięty z Marley-a ), cena (2/3 ceny z całości zapotrzebowania w porównaniu do Marley-a). Porównywałem wygląd np z Wavinem (125-Orinoko) - wygrał Kaczmarek, z Wavinem Kanionem 130- wygrał Wavin (estetyka).Więc pytam- czy ktoś ma dane, lub gdzie szukać, na temat certyfikatów rynien Kaczmarzyka, jego gwarancji?