PDA

Zobacz pełną wersję : Info o prywatnej wiadomości



Jagna
06-06-2003, 22:03
Podobnie jak w starym forum uważam nadejście prywatnej wiadomości za niemal niezauważalne. Często jest tak, że siedzę pół godziny na forum i przypadkiem zauważam, że coś jest na privie. Czy to cholerstwo nie może mrugać, gwizdać, migać....nie wiem co, ale żeby od razu było widać, że coś przyszło? Jakoś nie mogę wyrobić sobie nawyku spoglądania w okienko co chwilę... :(

Jezier
08-06-2003, 15:17
Ja poprosiłem o powiadamianiu via mail o nowych wiadomościach prywatnych a program pocztowy mam tak skonfigurowany, że od razu wiem że przyszedł do mnie mail. Dzięki temu wiem że mam coś nowego w poczcie a chwilę potem że wiadomość prywatną. Podobnie od razu też wiem że ktoś odpowiedział na jakiś mój wpis na forum.

magmi
27-06-2003, 08:42
A u mnie często w ogóle nie pokazuje się komunikat o nowej wiadomości - cały czas jest "Nie masz nowych wiadomości", zaglądam do skrzynki a tam właśnie JEST nowa wiadomość :evil: . Dlaczego?????

pyrka
28-06-2003, 14:02
U mnie wiadomości prywatne dla innych siedzą w skrzynce do wysyłki i nie są wysyłane przez kilka dni.
pyrka

Obsluga techniczna
30-06-2003, 10:09
U mnie wiadomości prywatne dla innych siedzą w skrzynce do wysyłki i nie są wysyłane przez kilka dni. to ze wiadomosci leza w skrzynce "do wyslania" oznacza tylko ze nikt ich nie odczytal. ten problem byl juz wyjasniany.


pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator