PDA

Zobacz pełną wersję : Inspektor nadzoru, ile kosztuje, za co i gdzie w kraju ?



Malobert
09-03-2007, 14:27
Witam,
Ile u Was kosztuje inspektor nadzoru budowlanego, jaki był zakres jego obowiązków, ile razy go widzieliscie na budowie i w jakiej częsci kraju to było ? :-)
pozdrawiam

Ciachoo
11-03-2007, 18:20
Ja płacę 175zł za wizytę na budowie. Okresliliśmy etapy kontroli (odbiór prac) do stanu surowego otwartego wyszło mi 12 wizyt. W to wchodzi prowadzenie dziennika budowy, kontrola na budowie (nie ważne czy przyjedzie na godzinę czy na pół dnia), nieograniczone konsultacje przez telefon oraz doradztwo przy zmianie technologi lub materiałów. Facet jest również konstruktorem z uprawnieniami. Jestem zadowolony mimo że nie jest tani - podopowiedział sporo fajnych rozwiązań i uchronił przed niebezpiecznymi skrótami wykonawców wpływającymi na trwałość budynku, a tam gdzie było można oszczędziłem kilka KPLN. 8)

ketjar
11-03-2007, 20:10
Ja płacę 175zł za wizytę na budowie. Okresliliśmy etapy kontroli (odbiór prac) do stanu surowego otwartego wyszło mi 12 wizyt. W to wchodzi prowadzenie dziennika budowy, kontrola na budowie (nie ważne czy przyjedzie na godzinę czy na pół dnia), nieograniczone konsultacje przez telefon oraz doradztwo przy zmianie technologi lub materiałów. Facet jest również konstruktorem z uprawnieniami. Jestem zadowolony mimo że nie jest tani - podopowiedział sporo fajnych rozwiązań i uchronił przed niebezpiecznymi skrótami wykonawców wpływającymi na trwałość budynku, a tam gdzie było można oszczędziłem kilka KPLN. 8) ten zakres wskazuje na kierownika budowy/prowadzenie dziennike buedowy/