PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DIUNA pracownia DOMOWE KLIMATY



agatha61
12-03-2007, 19:08
podoba nam sie projekt Diuna ( z kilkoma malymi zmianami)
mam pytanie czy ktos robil porownanie kosztow z budowa domu typowego (partrowy z poddaszem uzytkowym, takie jak buduje sie dzisiaj czesto)
zastanawiam sie nad roznica kosztow. generalnie takiego "typowego" tez nie wykluczam, wiele z nich tez mi sie podoba, ale nie ukrywam, że Diuna jest troszke inna i to mnie w niej urzeka.

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=1589


A moze ktos ma doswiadczenia z takiej budowy? moze nawet jakies zdjecia? bylabym wdzieczna

Agata

ms.
12-03-2007, 19:35
W tej chwili buduje się Gemini. Poszukaj na forum. Wpisz w wyszukiwarce Gemini (lub Diuna). Co jakiś czas hasło Diuna powraca, ale chyba nic poza tym.

Cezarr
12-09-2007, 07:02
Witam
Ciekaw jestem, czy wybrał ktoś już ten projekt. Także go biorę pod uwagę, choć na dzien dzisiejszy wybieram b podobną Majorkę (Domowe klimaty)

masxek
16-10-2007, 05:26
Witam
Ciekaw jestem, czy wybrał ktoś już ten projekt. Także go biorę pod uwagę, choć na dzien dzisiejszy wybieram b podobną Majorkę (Domowe klimaty)

Wlasnie jestem w trakcie budowy Diuny Domowe Klimaty , chetnie podziele sie spostrzezeniami z budowy ,

Cezarr
16-10-2007, 07:12
Super, że się odezwałeś. Zniknąłem z forum na ok 1,5 roku, co jakiś czas szukałem osób zainetresownych niewielkim domem piętrowym. Takie jednak nie są tu popularne. Do budowy przymierzam się w przysłym roku. Na projekt jeszcze się nie zdecydowałem, ciekaw jestem czy napewno koszty budowy domu typu Diuna, czy Majorka są spopro większe jak popularnych domów ze skosami, lukarnami,veluxami itp.Ale zacznijmy od tego gdzie się budujesz i dlaczego wybór padł na Diunę?

masxek
08-12-2007, 02:39
Hej Cezarr ,

zaczynam budowe na poczatku 2008 we Wroclawiu , decyzja padla na "Diune" ze wzgeldu na praktycznosc i rozbudowe wrazie potrzeby wiekszej powierzchni. Oczywiscie projekt bedzie mial kilka zmian , jak chcesz sie wymienic spostrzerzeniami napisz do mnie : [email protected] ,

pozdrawiam

Mariusz

maros76
18-07-2008, 16:25
http://projekty.dom.pl/dk_diuna.htm#sz
Czy ktos buduje taki dom (lub coś podobnego).
Interesuje nas ten projekt ... ale zauważyłem, że mało kto buduje domy piętrowe - z reguły parterowe z poddaszem użytkowym. Ciekaw jestem dlaczego ?? :roll:

krs1980
18-03-2009, 10:12
Witam, pytanie jak w temacie - czy ktoś buduje\zbudował dom wg projektu DK Diuna?

Projekt można obejrzeć na http://projekty.dom.pl/dk_diuna.htm

Staliśmy się z żoną szczęśliwymi posiadaczami działki budowlanej w Małopolu pod Radzyminem (1050 m2, 39x27) i zamierzamy jakoś w przyszłym roku zacząć budowę, rozglądamy się za projektami, co jest chyba naturalne jak się chcesz budować ;), szukamy domku piętrowego z w miarę prostym dachem i dwustanowiskowym garażem, spodobał nam się projekt DK Diuna. Prosimy o opinie, jeżeli ktoś już wybudował lub buduje ten projekt.

Pozdrawiamy!

krs1980
19-03-2009, 09:55
Chyba musze podbić temat, bo nikt się nie odzywa ;) Czy nikomu Diuna nie wpadła w oko?

krs1980
23-03-2009, 13:41
Naprawdę nikt...?!!!