PDA

Zobacz pełną wersję : Stan developerski - tanio czy drogo??



Orionisko
12-03-2007, 19:24
Witam!!!

Właśnie jestem na etapie szukania ekip budowlanych. Będę budował stan developerski dom ORION II z www.dobredomy.pl . Czy 2100 PLN Brutto/m2 to dużo, porotherm i dachówka ceramiczna, z piecem, kominkiem, w miare wysoki standard. Dodam, że nic mnie nie interesuje /żadne materiały, hydraulice, elektrycy, koparki, geodeci, itp. Dodatkowo mam 3 lata gwarancji.

ebarc
12-03-2007, 21:55
Witam!!!

Właśnie jestem na etapie szukania ekip budowlanych. Będę budował stan developerski dom ORION II z www.dobredomy.pl . Czy 2100 PLN Brutto/m2 to dużo, porotherm i dachówka ceramiczna, z piecem, kominkiem, w miare wysoki standard. Dodam, że nic mnie nie interesuje /żadne materiały, hydraulice, elektrycy, koparki, geodeci, itp. Dodatkowo mam 3 lata gwarancji.

cena wydaje się rozsądna nawet powiedziałbym, że coś mało to wychodzi bo jak zrozumiałem całą budowę ma załatwić za ciebie firma a materiały kosmicznie drożeją ...
oby jeszcze robota wyszła na "poziomie" ...
:lol:

Irma
12-03-2007, 21:59
pow uzytkowa czy netto?

xwing
12-03-2007, 22:30
Hej..
według mnie to Baaaardzo dobra cena.... W okolicach W-wy dostałem kilka takich wycen (na zasadzie "Pana nic nie interesuje") i wychodziło za m2 w stanie deweloperskim od 3400 pln do 4250 i to jesienią kiedu materiały na ściany i stal były 20-30% tansze - i były dostępne he he (paranoja jakaś z tymi materiałami).
Wyceny były robione dla tego projektu:
http://www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=38

Orionisko
13-03-2007, 14:40
pow uzytkowa czy netto?

Użytkowa.

Irma
13-03-2007, 16:51
to w takim razie moim zdaniem dosc tanio