PDA

Zobacz pełną wersję : wanna z hydro masażem



KrzysiekSM
09-06-2003, 12:35
Czy ktoś ma taką wanne
czy są z nią jakieś kłopoty

Słyszałem od znajomych, że dysze szybko się zatykają
Czy to prawda

Zastanawiam sie nad kupnem takiej wanny
Zwłaszcza, że aktualnie w promocji można ją mieć za ok 3000 zł

Serwiz
09-06-2003, 13:15
Czy ktoś ma taką wanne
czy są z nią jakieś kłopoty

Słyszałem od znajomych, że dysze szybko się zatykają
Czy to prawda

[...]

W wannie z hydromoasażem nie wolno uzywać środków myjących bo to one zapychają dysze. Wannę taką używa się tylko w celach relaksacyjnych a nie do mycia, po rozmowie z osobą sprzedającą takie wanny stwierdziłem że szkoda kasy na taką wannę w której nawet nie można się umyć ani nie mozna stosowac normalnych płynów do kapieli.

shatterhand
09-06-2003, 13:22
Poczytaj sobie a dowiesz sie duzo o tym!Ja mam pytanie jakiejfirmy zamierzasz kupic wanne bo ja chce ale bez hudro-cudów kupić narożną symetryczną o wym.150x150.Jakie polskie oferty rozważałeś?Wiesz coś na temat montazu taich wanien?

Kasiorek
09-06-2003, 13:54
Ja rozwiązałam ten problem w inny sposób.Kupiłam zestaw do kąpieli perełkowej.Cudawianka.Poprostu gdy chcę mieć hydromasaż wkładam specjalną matę do wanny.nastawiam sobie odpowiednie parametry masażu i rozkoszuję się kąpielą.Po niej spokojnie wyciągam matę,mogę umyć wannę czym chcę.Mata nie zatyka się :lol: Jej koszt to ok 2700,może nawet mniej,bo ja swoją kupowałam 3 lata temu.

KrzysiekSM
09-06-2003, 13:57
Wanny z hydromasażem bardzo tanio można kupić
w nowym sklepie budowlanym w Warszawie - Leroy-Merlin

Nie wiem jakiej są firmy i jakiej jakości

tdxls
11-06-2003, 08:26
Ja rozwiązałam ten problem w inny sposób.Kupiłam zestaw do kąpieli perełkowej.Cudawianka.Poprostu gdy chcę mieć hydromasaż wkładam specjalną matę do wanny.nastawiam sobie odpowiednie parametry masażu i rozkoszuję się kąpielą.Po niej spokojnie wyciągam matę,mogę umyć wannę czym chcę.Mata nie zatyka się :lol: Jej koszt to ok 2700,może nawet mniej,bo ja swoją kupowałam 3 lata temu.
A jakieś bliższe informacje na temat tego cuda. Jakieś strony www.

11-06-2003, 20:11
ja chcę kupić taką wannę z 8 dyszami za 1900 i jak się zatkają to trudno. Znajomi mają od 3 lat i działa. A po ile są same narożne bez hydro?

shatterhand
11-06-2003, 20:18
ceny zaczynają sie od około 800 w wzwyż;jak sobie upatrzyłem już taką za 1050 o wymiarach 150x150!Już sie nie moge doczekać realizacji:)

siewonka
12-06-2003, 07:14
mamy wannę narożną z hydromasażem od chyba trzech lat nic się nie zatyka i normalnie się myjemy z płynami mydłami itd
teraz do domu kupimy bez bo po pierwsze prawie masażu nie używamy nie ma na to czasu a po drugie z dysz wylatuje brudna woda i osadza się kamień

HenoK
12-06-2003, 08:50
Mam w swoim mieszkaniu wannę z hydomasażem (była już zainstalowana gdy kupowałem mieszkanie), ale nie jestem z niej specjalnie zadowolony.
Z hydromasażu korzystamy bardzo rzadko, bo do jego uruchomienia potrzeba w wannie mieć ok. 200 l wody (przy mniejszej ilości automatyka nie pozwala na włączenie pompy).
Na początku nie działał nawet nadmuch powietrza przez dysze w dnie, gdyż tak były ustawione opcje w sterowniku, ale udało mi się to zmienić.
Po każdym korzystaniu z wanny, nawet wtedy gdy się korzysta z natrysku (nie mam niestety osobnego brodzika) trzeba wannę starannie osuszyć włączając nawiew powietrza na kilkanaście minut. Jeżeli się tego nie przestrzega przy następnej kąpieli wanna zaczyna po prostu śmierdzieć.
Co mniej więcej 2 tygodnie trzeba cała wanne odkażać specjalnym płynem.
No i jeszcze sprawa hałasu. Przy korzystaniu z hydromasażu powstaje taki hałas, że korzystanie z niej po godz. 22:00 jest raczej niemożliwe, jeśli nie chcemy pobudzić sąsiadów i śpiacych już domowników.
Taka wanna sprawdzi się w domu, w którym jest możliwość zainstalowania dodatkowo natrysku a nawet i drugiej wanny bez hydromasażu (przydaje się np wtedy, gdy trzeba coś większego wypłukać, wykąpać psa, itp.).
Nie polecam w sytuacji, gdy w mieszkaniu jest tylko jedna wanna bez możliwości korzystania z brodzika z natryskiem.

tom soyer
12-06-2003, 09:24
Ja rozwiązałam ten problem w inny sposób.Kupiłam zestaw do kąpieli perełkowej.Cudawianka.Poprostu gdy chcę mieć hydromasaż wkładam specjalną matę do wanny.nastawiam sobie odpowiednie parametry masażu i rozkoszuję się kąpielą.Po niej spokojnie wyciągam matę,mogę umyć wannę czym chcę.Mata nie zatyka się :lol: Jej koszt to ok 2700,może nawet mniej,bo ja swoją kupowałam 3 lata temu.
A jakieś bliższe informacje na temat tego cuda. Jakieś strony www.

http://irbis.home.pl/firmy/zdrowie/biozomat/9000cc.htm
http://hydromasaz.prv.pl

poszukam jeszcze dane dwoch firm

Kasiorek
14-06-2003, 17:24
Zestawy do kąpieli perełkowych nie są sprzedawane w sklepach.Ja swój kupiłam na targach mebli kuchennych i wyposażenia łazienek.Mieli tam stoisko.Ale mogę podać adres www www.italnet.pl
:wink:

Doki
14-06-2003, 18:05
Zestawy do kąpieli perełkowych nie są sprzedawane w sklepach.Ja swój kupiłam na targach mebli kuchennych i wyposażenia łazienek.Mieli tam stoisko.Ale mogę podać adres www www.italnet.pl
:wink:

Alez sa! Regularnie widuje je np w Makro.

Grzegorz63
14-06-2003, 22:30
To forum jest wręcz bezcenne. O wannie z hydromasażem myślałem jak o czymś normalnym, co w obecnych czasach się po prostu ma. Nawet nie przypuszczałem, że może z nią być tyle kłopotów. Dzięki Wam zaoszczędzę trochę pieniędzy i nerwów (poprzestanę na zwykłej wannie). 8)

Kasiorek
15-06-2003, 11:21
Zestawy do kąpieli perełkowych nie są sprzedawane w sklepach.Ja swój kupiłam na targach mebli kuchennych i wyposażenia łazienek.Mieli tam stoisko.Ale mogę podać adres www www.italnet.pl
:wink:

Alez sa! Regularnie widuje je np w Makro.

Tylko niestety nie wszyscy mogą kupować w Makro, ale dobrze wiedzieć :wink:

HenoK
15-06-2003, 11:31
To forum jest wręcz bezcenne. O wannie z hydromasażem myślałem jak o czymś normalnym, co w obecnych czasach się po prostu ma. Nawet nie przypuszczałem, że może z nią być tyle kłopotów. Dzięki Wam zaoszczędzę trochę pieniędzy i nerwów (poprzestanę na zwykłej wannie). 8)
To jest niestety siła marketingu i reklamy.
W reklamach wszystko jest "cacy". Nikt nie mówi o problemach, z którymi spotka się uzytkownik.