PDA

Zobacz pełną wersję : projekt ORION 3 pracownia DOBRE DOMY



ewela80
15-03-2007, 14:51
czesc jestem na tym forum nowa.razem z mezem tez juz rozpoczelismy budowe ORIONA III tzn.narazie fundamenty i podmurowka :D czy ktos moglby przeslac nam jakies zdjecia.

AGA.S.
15-03-2007, 15:14
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=33169&highlight=orion

zapraszam tutaj, watek orionowy jest juz tutaj kontynuowany jakis czas. Zdjecia tez tam znajdziesz:) PZDR

ewela80
15-03-2007, 17:59
dzieki za odp. :wink:

mlodykosa
02-10-2007, 10:13
Dzien dobry ja wlasnie sam zaczole budowe domu orion 3 bez garazu jak narazie nie mam zadnych zdjec ale postaram sie je wkleic za kilka dni :lol: caly cennik jak do tej pory tez powinienem miec za kilka dni jak narazie dom jest zbudowany do dachu dach ma byc zaczety 10.10.2007 roku . Dom robiony jest z Belixu na zaprawie klejowej podmurowka z bloczkow betonowych a poczatkowo miala byc wylana lawa fundamentowa ale koparka co miala nam kopac fundamenty pod lawe zaczela robic i po okolo 2 godzinach odwrocila sie i powiedziala "Pier.... nie kopie " :evil: i pojechala wiec cale fundamenty (prawie cale) zostaly wykopane recznie i zalane do poziomu gruntu :P

Nastepnie od poziomu gruntu bloczki betonowe ocieplone 5 styropianem i posmarowane warstwa lepiku asfaltowo gumowego.
Jak narazie moge podac cennik robotnikow w woj. Lubelskim wzieli 20 tys za zrobienie calej pracy wraz z fundamentami. 8)
Jedyne rzeczy ktore zostaly doliczone to za zezbrojenie wewnetrznych schodow 800 zl oraz za zrobienie drugiego wienca 800 zl. :wink:
Roboty dachowe robione z dachowki cementowej zostaly wycenione na okolo 8500 zl ale jak wiadomo ta cena moze sie zmienic po skonczeniu robot :cry:
Pozdrawiam mocno i postaram sie caly cennik wkleic jak najszybciej moge :lol:

lobodzinka
16-09-2009, 03:03
Wlasnie z mezem podjelismy decyzje o budowie tego domu w przyszlym roku. Chcialam zapytac czy juz ktos z Was wybudowal ten dome w wojewodztwie warminsko-mazurskiem, poniewaz tam tez stanie nasz Orionek, lub slaskiem z ktorego pierwotnie pochodzimy. Prosilabym Was rowniez o przeslanie na mojego e maila zdjecia gotowego domu od srodka bo z moja wyobraznia przestrzenna raczej slabo i nie moge sobie wyobrazic jak to cudenko wyglada od srodka. Mój e mail [email protected], z gory wielkie dzieki.

pablitoo
16-09-2009, 14:08
http://forum.muratordom.pl/kto-buduje-dom-orion,t33169.htm

creavgda
05-10-2013, 17:57
Witam jestem na etapie zamknięcia stanu 0
Chciałbym abyśmy podzielili się swoimi spostrzeżeniami uwagami jak i plusami dotyczącymi wyłącznie tego projektu!

Uwaga
podnoszę ściany piętra o minimum 2 ytong'i powód wiadomy skosy