PDA

Zobacz pełną wersję : Miękka wełna jako druga warstwa? Czy może być?



acca5
15-03-2007, 15:14
Czy mozna uzyć do ocieplenia miękkiej wełny jako drugiej warstwy?
Pierwsza to 15cm miedzy krokwie, druga 10cm- uni-mata. Jak to się ma do zastosowanych wieszaków i profili aluminiowych, wełna jest miękka i kiepsko leży między wieszakami.Jak ocieplić profile taką wełną?

Barbossa
15-03-2007, 15:21
wstyd
elita forum a nie wie...

generalnie twardość ma tu drugo lub trzeciorzędne znaczenia

andre59
15-03-2007, 15:32
Czy mozna uzyć do ocieplenia miękkiej wełny jako drugiej warstwy?
Pierwsza to 15cm miedzy krokwie, druga 10cm- uni-mata. Jak to się ma do zastosowanych wieszaków i profili aluminiowych, wełna jest miękka i kiepsko leży między wieszakami.Jak ocieplić profile taką wełną?
Uni-mata w rolce ma 120 cm szerokości, rozstaw osiowy profili (są stalowe a nie aluminiowe) wynosi 40 cm.
Można pociąć rolkę na pasy szerokosci 40 cm i układać między profilami. Pasy wełny "zamkną" się nad tymi profilami.

pawelurb
15-03-2007, 15:32
tez tak mam, miękka między krokwie i taka sama miekka tyel że o gr. 5 cm , jako druga warstwa. Jest ok a za to układało się szybko całą szerokością rolki nadziewając na wieszaki , kilka pasów i pomieszczenie gotowe.

acca5
15-03-2007, 16:04
Elita tylko dlatego ,że często pyta a kto pyta nie błądzi. Mi też sie wydawało ,że miękka może być i taka kupiłam ale mistrz od dachu był z lekksza zdziwiony więc zwatpiłam, chyba zawsze robił na twardej. Też mu tłumaczyłam, jak to sie robi z miękkiej tak jak wy. dzieki.