PDA

Zobacz pełną wersję : Przycisk WC Geberit



plzws
19-03-2007, 10:05
Szanowni Forumowicze.

Jak się okazało mam stelarze Geberit starszego typu do których pasuje tylko przycisk Twinline.
Pytanie czy spotkaliście się z takim problemem i czy może pasuje tu przycisk innego producenta.

Jarzeb
19-03-2007, 12:47
ja sie tez troszke "zaplatalem" Kupilem przycis od duofix-a - a mam unifix-a, lub na odwrot :wink: (stary/nowy)

Tak naprawde nie pasuje miejsce przykrecenia przycisku - bo wtedy rozmija sie z tym "dynksem" co popycha dzwignie w spluczce (oraz wiekosc otworu)

Rozwiazaniem jest przycisk pojedynczy z funkcja stop przykrecony do dorobionych listewek (albo przyklejony do kafelkow) a nie do spluczki jak jest oryginalnie - tak aby ten "dynks" pokrywal sie z dzwignia w spluczce

Z dwoma przyciskami moze nie pasowac rozstaw miedzy nimi a tymi dzwigienkami

no i oczywiscie otwor trzeba wyciac na wielkosc przycisku a nie frontu spluczki
U mnie akurat jest mniejszy przycisk i musze wyciac mniejszy otwor

pzdr

AldonkaS
19-03-2007, 19:23
Chcialabym uprzejmie donieść, że UNIFIX - to nie jest nowy model DUOFIXA, tylko tańsza (marketowa) i gorsza propozycja GEBERITA.

plzws
19-03-2007, 20:42
Chcialabym uprzejmie donieść, że UNIFIX - to nie jest nowy model DUOFIXA, tylko tańsza (marketowa) i gorsza propozycja GEBERITA.

Tańsza Gorsza.
Prosze czytać posty i wyciągać wnioski.
Pytałem o przycisk a nie o to czy coś jest tańsze czy gorsze.
Co to wnosi do pytania?

Rezi
19-03-2007, 20:53
Aldonka ma zły dzień a kolego odrazu jest nieuprzejmy :evil:

brzoza70
20-03-2007, 08:01
A tak przy okazji - czy są jakieś "substytuty zastępcze" :o takiego przycisku. Mam dwa kibelki i dziury nad nimi, bo cena przycisków jst odstraszająca. :( Czy spotkaliście się z czymś takim?

plzws
20-03-2007, 08:24
Aldonka ma zły dzień a kolego odrazu jest nieuprzejmy :evil:

Nie jestem nieuprzejmy ale nie lubię jak ktoś "pierdoły wypisuje".

Zresztą sprawa została rozwiązana i temat możemy zamknąc.