PDA

Zobacz pełną wersję : Tydzień Pożytecznych na Forum - rozdajemy prezenty



Redakcja
11-06-2003, 14:55
Wielkie torby podróżne "Muratora" - to nagroda dla Pożytecznych na Forum - osób, które radzą innym. Ktoś Ci pomógł swoją radą? Zgłoś go tutaj, a otrzyma nagrodę skromną wartością, wielką zasługami. Na Forum jest wiele osób, które mogłyby dostać i order zasługi.

Snowdwarf
12-06-2003, 05:28
proponuje nagrodę dla rządu - w szczególności dla pana ex-ministra (?) kołodki - za danie nadziei nam wszystkim na lepsze jutro :D
pozdrowienia
snow

sanipro
12-06-2003, 06:58
Uważam, że jest wiele osób, które od dawna służą nam na forum pomocą, ale chyba najbardziej zasłużył się Wojciech Nitka STAŁY BYWALEC, który działa tu od 4 sierpnia 2001.
Większość Jego wypowiedzi (do tej pory ponad 370), to właśnie rzeczowe porady, w których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

kwiatkor
12-06-2003, 08:52
proponuje nagrodę dla rządu - w szczególności dla pana ex-ministra (?) kołodki - za danie nadziei nam wszystkim na lepsze jutro :D
pozdrowienia
snow

Myślisz, że działa na tym forum? Chyba jako anonim. Ale masz rację, trzeba uważać.

Frankai
13-06-2003, 02:25
Alanta - pomagała w wielu wątkach. W szczególności miałem jeden bardzo poważny problem, w którym mi pomogła.

sanipro
13-06-2003, 07:52
Zgadzam się z przedmówcą. Alanta z całą pewnością zasługuje na wyróżnienie. Bardzo często korzystam z Jej zapisów na forum.

dziuba
13-06-2003, 08:51
Tak!!! Tak!!! Alanta - bardzo mi pomogła przy murowaniu kuchni!!!!

Bartt
13-06-2003, 09:12
Jak pominiecie pchełka/plonskija i VPS, to ja się wypisuję :wink:

13-06-2003, 12:13
Najlepsza jest ta pchełka w ankiecie :D

Zgłaszam pchełka
i Kasiorka

jako,że etatowo pomagają. :D

Ale przecież pomagają wszyscy.Każdy post to pomoc-wykazanie zainteresowania,dobrej woli i chęci pomocy.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc wszystkim.

Maluszek
13-06-2003, 13:01
Jestem za pchełkiem :D i Kasiorkiem :D
i jeszcze dodam Alicjankę i AM'a
a także całą resztę forumowiczów, którzy nam pomagają w większy lub mniejszy sposób :D

EDZIA
13-06-2003, 13:32
Należę do nielicznej grupy forumowiczów budujących dom z bala. Z uwagą czytam na forum interesujące mnie tematy, jednak szczególnie cenne są dla mnie doświadczenia osób "z branży" i tu największą skarbnicą wiedzy w zakresie domu z bala jest dla mnie Jastak. Wyprzedza mnie w etapie budowy i służy chętnie pomocą, przestrzega przed ewentualnymi wpadkami, dzieli swoimi doświadczeniami. Może ogólnie na forum nie ma za dużo wypowiedzi ale chętnie służy pomocą często wykorzystując prywtne wiadomości.
No i nieobecny od jakiegoś czasu ekspert w temacie okien plonskij

Teska
13-06-2003, 14:53
popieram Kasiorka :) i całą pozostała reszte...tez potrzebnych...

Bartt
13-06-2003, 15:05
Zgłaszam jeszcze Sanipro i Kominiarza 8)

dobrzykowice
13-06-2003, 15:23
co prawda z oknami sobie poradzilem sam ale jestem pewien że plonskij pomógl wielu w tej materii - no i ta rzeczowość wypowiedzi a nie bla, bla ...

Maco
13-06-2003, 17:11
Wpiszcie sanipro na listę !

Smok
13-06-2003, 21:13
Zgłaszam : Pchełek, Sanipro i jako Pożytecznego inaczej Kgadzinę (za poczucie humoru)

Becik
16-06-2003, 08:53
Kasiorek - dlaczego nie ma jej na liście ???
... oraz wielu innych forumowiczów na których można zawsze liczyć ...

Luśka
16-06-2003, 10:09
Pchełek i Sanipro - KONIECZNIE!!!!!!!

magmi
17-06-2003, 09:06
Ja bym jeszcze sugerowała Jasia. W każdą dyskusję, w której zabiera głos, wnosi rzeczowość i zdrowy rozsądek (a są to artykuły pierwszej potrzeby na forum :D).

adamski
17-06-2003, 09:24
Poproszę o dopisanie do listy Opal-ki :) i gwarantuję że poza mną sporo osób będzie na nią głosować :P

ewusia
17-06-2003, 10:58
Zdecydowanie Sanipro. Jego znajomośc przepisów i szybkość oraz fachowość z jaką rozwiązuje nasze problemy prawne jest zadziwiająca.... Sanipro, Sanipro, Sanipro :)

tdxls
17-06-2003, 11:29
Ja zgłaszam jeszcze Januszka i Snowdarfa.

tdxls
17-06-2003, 11:33
Pragnę oddzielnie zgłosić jeszcze byłego min. finansów p. M. Belkę, który swą decyzją o likwidacji ulgi budowlanej zmobilizował mnie do pracy. :lol: :wink:

Alanta
20-06-2003, 10:26
Ja głosuję na Sanipro - pomaga mi bardzo w sprawach prawnych.
Na forum jest wiele osób, które mi pomogły - nie tylko w sprawach budowlanych, wybaczcie, ze nie wymienie wszystkich; najbardziej jestem wdzieczna za pomoc dziubie - Ona już wie za co... :lol:
I chciałam podziękować za głosy - miło jest być docenionym :wink:

skunks
21-06-2003, 23:34
pitbull, sanipro, RAN,Frankai, niezły
a szczególnie Agnicha 1704 porady prawne bardzo pomagały - pozdrawiam mimo nieobecności i życze powrotu Agnieszko









sku ...

sanipro
23-06-2003, 13:38
Wiem, że nie uda mi się wymienić wszystkich, którzy są pożyteczni na forum. Poza tymi, których już wcześniej wymieniłem (Alanta i Wojciech Nitka) z całą pewnością wśród wyróżnionych widziałbym następujące postacie:
Pitbul
Frankai
Opal
Ddziuba
Luśka
Agnicha1704
Marek200
VPS
Kasiorek
Poza tym miło byłoby widzieć tu takich weteranów FORUM, jak:
Długi
Budowlaniec
Brzoza
Żałuję nie mogę oddać na wszystkich w/w głosów.
A poza tym szkoda, że nie jest to wybór najbardziej sympatycznej postaci, bo moim faworytem jest SKUNKS.
Skunksy są z natury towarzyskie, ale ten się wyróżnia.

Dziękuję za wszystkie miłe słowa wypowiedziane pod moim adresem.

23-06-2003, 21:31
Stanałem w dwuznacznej sytuacji sanipro ...własnie wczoraj przeglądałem wszyskie posty Długiego - ale Korczyna milczy ...

kultura osobista, takt i chęc pomocy ...

to Wasza wspólna cecha... - sanipro i Długi dziekuje za nauke i cenne rady

dodam pomocnego mi bubra i RAN a
nie jestem w stanie wymienić wszyskich ale rola januszka wniosła bardzo inne od stereotypów myślenie ... mechanika i fizyka - wyłożona językiem dostępnym dla wszyskich i inne, nowatorskie spojrzenie

Kodi naucza jak budować oszczędnie (choć silnika od betoniarki można było oszczędzić ... :)
... mimo to piatka za oszczedność! )

maco za ekologię, zdroworosądkowe myslenie i przyjazne spojrzenie

i będę odosobnony ... ale Plumin za odwage i szerość (mimo ze nie zawsze się z Nim zgadzałem ) - cenię wolną myśl ...

i bobiczek za hardość, nie podawanie się ...i rozmowe przed pasterką :) - pozdro


nie spodziewałem sie typowania ... dziekuje sanipro

brzoza

pitbull
24-06-2003, 09:36
Jesli chodzi o merytorycznosc wypowiedzi na istote problemu z przywolaniem podstawy prawnej - sanipro i Alantabezapelacyjnie.

Ale jest wiecej osob ktore cenie za wiele roznych cech, dajacych sie poznac po wypowiedziach, ktorych nie bede wymianiac a ktorzy pozostaja mi bliscy i ktorych z przyjemnoscia czytam. I tym dziekuje.[/i]

skunks
27-06-2003, 13:06
.
A poza tym szkoda, że nie jest to wybór najbardziej sympatycznej postaci, bo moim faworytem jest SKUNKS.
Skunksy są z natury towarzyskie, ale ten się wyróżnia.

Dziękuję za wszystkie miłe słowa wypowiedziane pod moim adresem.

... onieśmielony tymi pochwałami zamilkłem ... ale zarówno- jeśli chodzi o pożyteczniość na forum jak i sympatie
jesteś moim faworytem sanipro
to długi juz okres od kiedy pomagasz i pomagasz w sposób który zjednuje Ci uznanie
ze względu na kulturę i wiedzę

O tyle cenne te porady bo nigdy nie wprowadzaja w bład ... to sa pewniki a nie domniemania
dziekuje za pamięc i pozdrawiam trzymając kciuki za ogólne docenienie pozytecznych porad

Sku ...

Redakcja
06-08-2003, 10:15
Wygrał Pchelek - gratulujemy. Otrzymuje zaszczytną rangę.
Wszystkim wskazanym przez Forumowiczów jako "pożyteczny" wyślemy nagrodę - torbę podróżną. Gratulujemy i dziękujemy za obecność na Forum Muratora.