PDA

Zobacz pełną wersję : Poddasze po raz kolejny...



Lataren
21-03-2007, 06:31
Witam serdecznie,

piszę o poradę gdyż niedługo mam się wprowadzić do domu - jest już to kilkunastoletni dom ale zawsze coś i chciałbym adoptować poddasze.

I tu pojawiają się problemy gdyż pokryciem dachu jest eternit a narazie nie stać mnie aby go po 1 zdjąć i utylizować a po 2 żeby wykonać drugi.

Każdy może zadać pytanie to po co adoptować poddasze chcę narazie tylko po to to zrobić aby w wyniku otrzymać pomieszczenia tzw gospodarczo-przechowawcze np na stare jakieś meble gdzie też będę trzymać swoje pierdoły.

Teraz poradźcie mi jak to zrobić - myślałem narazie o tym aby zostawić tam te małe okienka, do kontrukcji dachu zamontować wełnę mineralną i folię a potem pły GK i gipsy.

Ale jest taki problem jak to do eternitu przypiąć i jak zrobię to czy później nie będzie problemu ze zmianą dachu i wycinką okna - jak sądzicie?

beton44
21-03-2007, 18:37
Na
pomieszczenia tzw gospodarczo-przechowawcze np na stare jakieś meble gdzie też będę trzymać swoje pierdoły.

to nic raczej nie trzeba robić??? może zostać jak jest na pewno...

Andrzej Wilhelmi
21-03-2007, 21:29
A co jest pod eternitewm? Bo jak nic to należy zrobić tak jak radzi "beton44". Pozdrawiam.