PDA

Zobacz pełną wersję : Schody Rintal



fiacior
21-03-2007, 19:59
Witam!
Co powiecie o tych schodach?

http://www.rintal.pl/files/gallery/metropol01.jpg

Są to schody firmy Rintal: Metropol - Monolama
http://www.rintal.pl/
Mam projekt, w którym są schody drewniane w salonie i podaobają mi się właśnie takie schody tej firmy. Czekam na wszelkie opinie, czy są dobre itp? Czy może ktos miał do czynienia z takimi schodami, tą firmą?

Dzięki!

zaba_gonia
21-03-2007, 20:23
właśnie kończą montaż moich schodów :D

fiacior
21-03-2007, 20:39
Witaj
I co jakie jest twoje zadowolenie z tych schodów, taki sam model wybrałaś)?
Długo na nie czekałaś?
Pozdrawiam!
:D

2112wojtek
21-03-2007, 21:03
Kilka razy i za kazdym razem bardzo pozytywne wrazenia.
Rintal to jedna z pierwszych firm w Polsce ze schodami systemowymi. Kilka typow, wszystkie niezle, mozliwosci łaczenia elemntow jak to w systemie. Znakomita alternatywa dla schodow robionych metoda rzemieslnicza, mnostwo ciekawych i prostych rozwiazan problemow, z ktorymi maja klopoty producenci tradycyjnych produktow.
Kiedys schody dosyc drogie, dzisiaj jak na system znosnie.
Sa podrobki, mysle, ze jednak lepiej korzystac z oryginalnych i autoryzowanych dostawcow.

fiacior
21-03-2007, 22:16
Wielkie dzięki 2112wojtek za odpowiedż. Na mnie też wrażenie robią te schody. Ich kształt i wygląd bardzo mi się podoba. Jeszcze raz dzięki za odpowiedż!
Pozdrawaim!
:D

zaba_gonia
22-03-2007, 07:32
Witaj
I co jakie jest twoje zadowolenie z tych schodów, taki sam model wybrałaś)?
Długo na nie czekałaś?
Pozdrawiam!
:D
Cześć,
moje są tez firmy Rintal, ale inny model. Ja wybrałam Araya i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Tym bardziej, że 2112wojtek je chwali :wink:
Czekałam tylko 6 tygodni. Ekipa montowała je 2 dni ( wczoraj do 24 :o ) i juz stoja w moim domu. :D
Wieczorem pokaże fotki
pozdrawiam :D

BRATER
22-03-2007, 07:43
Schody Rintala faktycznie sprawiają bardzo dobre wrażenie, a i technologia ich wykonania nie pozostawia wiele do życzenia. Sam byłbym ich użytkownikiem, ale niestety w zbyt dużym stopniu zahaczałyby o światło ościeżnicy drzwi pod nimi policzkiem, więc musiałem zrezygnować. Poza tym cenowo już są dość przystępne :D

mww
22-03-2007, 11:33
Użytkuję od prawie 2 lat i (odpukać) żadnych problemów nie zauważam. Poza tym Rintal okazał się dość elastyczny - nie podobały nam się ich balustrady, w zw. z tym trochę kombinowaliśmy i część elementów balustrady mamy z innej firmy - Rintal nie robił z tym żadnych problemów, ich przedstawiciel doradzał nam jak technicznie połączyć te różne elementy róznych systemów. Jednym słowem jesteśmy zadowoleni.

fiacior
22-03-2007, 15:56
Witam!
Dzięki za wasze opinie. Schody piękne i dobre jak się okazuje.
Piszecie o tych cenach, że takie przystępne to może ktoś się przyzna albo napisze ile takie schody mogą kosztować?
Pozdrawaim wszystkich!
:D

fiacior
13-04-2007, 22:18
Znam już cenę tych schodów!!!
Cena zaczyna się od 23tysięcy złotych za ten model.
No nie wiem czy ta cena jest przystępna :-?

Walka
14-04-2007, 08:03
a co sadzicie o modelu mini plus, tylko tego typu schody moge wstawic u siebie, brak miejsca, czy ktos kozystal z nich i jakie mial wrazenie? sa strome i waskie, stopnie szerokie na 60cm :)
cena to okolo 3tys wiec raczej przystepna

nuela
27-12-2012, 23:14
Minęło już kilka lat od założenia wątku na temat schodów tej firmy. Czy są na forum użytkownicy schodów Rintal, napiszcie jak Wam się sprawują, czy jesteście zadowoleni z zakupu.

nuela
02-01-2013, 20:31
Ponawiam pytanie, czy ktoś z forumowiczów użytkuje schody firmy Rintal? Bardzo proszę o opinię,
Dziękuję.

joliska
09-01-2013, 09:44
Nt. schodów jest jeden potężny wątek: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?90059-Schody-pochwalcie-si%C4%99-zapytajcie