PDA

Zobacz pełną wersję : CZY TO CZASAMI NIE GROZI JAKĄŚ KATASTROFĄ........?



Paty
22-03-2007, 14:37
ze zgrozą czytam że materiały budowlane do końca roku mają zdrożeć nawet o 100 %, budowac nie ma kto a jeżeli już to za horendalne stawki , ceny mieszkań , nieruchomości idą w górę ( szczegołnie duże miasta) , jeszcze chwile i tylko milionerów bedzie stać na własny kąt

ludzie zadłużają się na coraz większe kwoty bo wszytsko drożeje, płace wzrastają minimalnie albo wcale , jeszcze chwila nie stać ich bedzie na kredyty, co sie w tym kraju dzieje, straszą ze oprocentowanie pójdzie do góry..........ludzie coś tu śmierdzi i naród tego nie wytrzyma............
na górze przepychanki, wywlekanie brudów.............

a gdzie w tym wszytskim zwykły Kowalski....................

np.w Warszawie, Krakowie kogo stać na nowe mieszkanie za kilkaset tysiący lub nawet milony , co trzeba robić żeby zarobić taką kase żeby sobie móc kupić tak drogą nieruchomośc, chyba że kamikadze i kredyt na 35 lat z ratą 5000 zł.............miesięcznie

zaczynam się bać...............

M@riusz_Radom
22-03-2007, 14:44
Tak tak, trzeba wykupić art sponsorowane w wielu gazetach i straszyć, że materiały wzrosną o kolejne 200% w ciągu roku. Wtedy jeszcze większa ilosć jeleni będzie szturmowała składy z materiałami godząc się płacić po 20 PLN za jednego pustaczka BK ;)

bratki
22-03-2007, 14:47
a gdzie w tym wszytskim zwykły Kowalski....................

.............

Przygotowuje się do wyborów, w których znów wybierze samoobronę albo inny LPR.

ania
22-03-2007, 18:32
Ja tam czekam na recesję jak na zbawienie....
Musi w końcu nadejść a zazwyczaj pierwszym zwiastunem jest kompletny kręciek i kociokwik. To chyba już... :roll:

bratki
22-03-2007, 18:37
Ja tam czekam na recesję jak na zbawienie....
:roll:

Czemu?

ania
22-03-2007, 19:00
Ja tam czekam na recesję jak na zbawienie....
:roll:

Czemu?

Recesja jest jak tęcza po burzy, 8)

Paty
22-03-2007, 19:51
watpie że sie doczekasz.............

tyle ludzi wyjeżdża za granicę , zarabiają niezłą kasę i z tego co obserwuje wydają ją w Polsce, kupuja dziłki, mieszkania budują domy..........

dopóki będzie popyt to i ceny wysokie............

_Beti_
22-03-2007, 21:09
moim zdaniem te podwyżki są sztuczne
nie poparte żadnymi racjonalnymi względami
a juz na pewno nie powinno mieć takiej skali :evil:
mój przykład w wrześniu 2005 rok kupowałam maksa po 1,53
teraz kosztuje juz ponad 5 zł
no nie przesadzajmy moi mili podwyżek przecież pracownicy fizyczni ie dostali 300% (procentowych)
cement, wapno, piasek nie zdrożały aż tak bardzo
wiec skąd ta podwyżka
tym dziwniejsze jest że pustaków nie ma kolejki do producentów kilometrowe :o
moim zdaniem coś tu śmierdzi
czyżby zmniejszyli produkcje :-? aby podwyższyć cenę, bo i tak jest popyt a oni i tak mniej produkując o wiele więcej zarobią
Ale na dłuższą metę to nie przejdzie
wreszcie Polacy zaczną sprowadzać materiały z wschodu i skończy się zabawa, ale kto na tym wtedy zyska :-? jak zwykle nie nasz kraj :x

kolator
23-03-2007, 02:48
bratki:

>Przygotowuje się do wyborów, w których znów wybierze samoobronę albo inny LPR.<

No i dobrze!
Mysle,ze wtedy przyjdzie nareszcie czas i w koncu uporamy sie z tym zydolackim naporem na nasza panstwowosc.
Co,czolko nie skazone ani jedna mysla a na piersi napis:Giertych do wora,wor do jeziora.
Twoje dywagacje na temat Leppera i Giertycha bylyby ciekawe,gdybys sprobowala chociaz udowodnic teze,dlaczego oni sa tak dla was grozni.
Ale trudno cos takiego wymagac od frustratki ze wzgledow genetycznych o mocno przytepionym rozumie.

Heath
23-03-2007, 06:49
Nie ma sensu sikać pod wiatr i dawać każdą cenę jaka sobie zaśpiewają. Wystarczy że w mniejszym mieście kilkudziesięciu ludzi stwierdzi ze nie opłaca im się na razie budować albo po prostu już ich na to nie stać i wtedy co poniektórym rura zmięknie.

madd
23-03-2007, 16:32
Szukalam dla babci jednipokojowego mieszkania w Krakowie. Ponizej 100 000 nic sie nie kupi. Stare, do remontu w komunistycznym bloku w Nowej Hucie kosztuje okolo 120 tysiecy. A zainwestowac w nie trzeba okolo 50 tysiecy (okna, drzwi i takie tam) SZOK!

23-03-2007, 19:13
Ten Kolator/Gregmena/Lewakk będzie niedługo się wpierniczał ze swoimi genialnymi obserwacjami politycznymi nawet do wątku o proporcjach betonu. Bo beton wiadomo jak się kojarzy. Qrcze, czy admin nie może coś z tym zrobić???
A te materiały to jakieś totalne wariactwo. Co ciekawsze, jak dobrze powęszyć, wszyscy wszystko mają :o :evil: . Oczywiście niby z uprzejmości albo "specjalnie dla pani" ale jest.
Jestem cała szczęśliwa, że moja chałupa już stoi w komplecie. Teraz zaczyna walczyć mój brat i kompletnie nie poznaję cen :o

KiZ
23-03-2007, 22:40
watpie że sie doczekasz.............

tyle ludzi wyjeżdża za granicę , zarabiają niezłą kasę i z tego co obserwuje wydają ją w Polsce, kupuja dziłki, mieszkania budują domy..........

dopóki będzie popyt to i ceny wysokie............

Sama sobie odpowiedziałaś gdzie jest ten Kowlaski ;)

kolator
24-03-2007, 03:39
>Ten Kolator/Gregmena/Lewakk będzie niedługo się wpierniczał ze swoimi genialnymi obserwacjami politycznymi nawet do wątku o proporcjach betonu. Bo beton wiadomo jak się kojarzy. Qrcze, czy admin nie może coś z tym zrobić???<

A co,cierpisz na kosmopolityczna slepote,ze nie widzisz kto zaczal nie na temat.
Z wyrazanymi tutaj moimi pogladami nie musisz sie zgadzac.po to jest forum by z nimi dyskutowac,ale zaskakuje mnie ten calkowity brak zdolnosci radzenia sobie z faktem istnienia pogladow odmiennych niz Twoje wlasne.
Ladna mi oredowniczka tolerancji i wolnosci.

24-03-2007, 08:39
Jestem już po prostu zmęczona wsadzanie politycznego bełkotu w KAŻDĄ rozmowę. I robię się jakoś dużo mniej tolerancyjna.