PDA

Zobacz pełną wersję : D 22 dla Violetty 21



Violetta21
26-03-2007, 20:00
Taj jak już pisałam,druga połowa wybrała projekt Zaciszny z Muratora (D 22).Wydaje mi się, ze to będzie na 99,5%, bo Lora z Archipelagu miała 99%.Nie wiele na razie znalazłam wątków na temat tego projektu na forum.
Ludzieeee....jak trudno wybrać projekt, nie wspominając o budowie.
Jestem na etapie papierologii,miedzyczasie spotkam się z architektem na temat ewentualnych zmian w projekcie( ideał nie istnieje) Może ktoś coś ciekawgo podpowie. Liczę zwłaszcza na opinię budujących w/g tego projektu, lub nawet zbudowanych.Ja gdy już zacznę budowę podzielę sie wszystkimi zaletami jak i wpadkami.Pozdrawiam wszystkich budujacych sie w IV RP.

niko6
08-06-2007, 20:02
Głowa do góry! Zaciszny D22 to najpiękniejszy domek jaki moze tylko byc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My zaczelismy budowe we wrzesniu 2006 a jestesmy już bbbaarrrddzzzooo ddaallekkooo!!!!!!!!!!! Ocieplaja nam , zostanie kornik na elewacji , pomalowanie i czekanie na majstra od łazienek ktory przyjdzie dopiero we wrzesniu ;-( Tak prawde mowiąc jak beda łazienki to czas na schody na poddasze i na mebelki kuchenne i mozna się wprowadzac, mysle ze na swieta bozego narodzenia bedziemy juz w domeczku swoim;-) Bylo cięzko-niepowiem- ale było WARTO!!!! Zrobilismy pare zmian w srodku: np. w czesci kuchennej zrezygnowaławm z kotłowni a kotłownie zrobilismy w pokoju za garazem gdzie połowe przeznaczylismy na kotłownie a druga polowe na klatke schodowa. Poddasze zagospodarowane na 100%. Zycze wytrwania i jak bedziecie mieli jakiekolwiek pytania to prosze bardzo----- słuze pomoca;-) POZDRAWIAM
http://foto0.m.onet.pl/_m/937ed4daa69869b10876e756a184c23c,5,19,0.jpg