PDA

Zobacz pełną wersję : wneka pod schodami



mijak
27-03-2007, 17:50
hey,
prosze o pomysly na zagospodarowanie wneki pod schodami. bede miala schody na konstrukcji betonowej i nie mam pomyslu na zagospodarowanie tej bezuzytecznej wneki pod nimi.

remle
27-03-2007, 20:37
Jakiej jest wielkości? Może najlepiej się nadaje na jakieś pomieszczenie gospodarcze? My właśnie tak adaptujemy wnękę z wejściem od łazienki, gdzie pochowam środki czystości, wiadra, ścierki itp.

KROPELKA2
27-03-2007, 20:59
mam schody obok kuchni więc pod schodami będzie spiżarka i schowek na różnego typu "wielkie gary"

:)

Annja
28-03-2007, 11:21
U mnie też będzie spiżarka pod schodami, miała być wydzielona z fragmentu kuchni, ale szkoda mi powierzchni. MOja koleżanka pod schodami ma kibelek :wink:
A nawiasem mówiąc różne warianty zagospodarowania przestrzeni pod schodami znajdziesz w aktualnym numerze Muratora str 76-80 :D

iks_75
30-03-2007, 08:05
Widziałam kiedyś ładnie zabudowaną te część półeczkami. Ja również chcę ją wykorzystać, a ponieważ spiżarke mam blisko kuchni, więc zamierzam tam trzymać... buty (te z innego sezonu, aby ciągle tam nie biegać). Można trzymać tam także np również środki czystości, odkurzacz, a także inne rupiecie.