PDA

Zobacz pełną wersję : projekt C123 ZASADNY



mateo
27-03-2007, 21:58
Witam

Proszę wszystkich forumowiczów o opinię na temat projektu C123 od muratora http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=335&IdKolekcji=

Poważnie zastanawiam się nad jego kupnem i realizacją ale wcześniej chciałbym zobaczyć co o nim sądzicie.

Pozdrawiam

mateo
01-04-2007, 09:58
Witam

Cały czas zastanawiamy się nad wyborem właściwego projektu. Chciałbym poznać waszą opinię na temat domu zasadny c123 od muratora http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=335&IdKolekcji=

Bardzo się nam podoba jego funkcjonalność ale zastanawiamy się nad kosztami budowy tego domu. Jak myślicie czy będzie on dużo droższy od np. ISKIERKI http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=152&opcja=opis

Czy ktoś również brał pod uwagę budowę tego domu?
Proszę o pomoc bo sezon budowlany w pełni a my w polu.

Pozdrawiam
Mateo

ave!
01-04-2007, 11:13
zasadny ma 144 m2 iskierka 105 (ok.)
jeśli przyjmiesz stawkę za m2 2000 (w wersji oszczędnej), to oblicz różnicę
+lukarna, kubatura większa do ogrzania i tak ziarnko do ziarnka....
ale to TWÓJ wybór - popatrz na twoje - wasze - potrzeby
oba domki sa ładne, ja buduję trochę większą siostrę iskierki "marysię" :D

mateo
01-04-2007, 12:27
też zastanawiałem się nad Marysią. Nie podobają mi się jednak te półokrągłe drzwi i okna. Ale to oczywiście kwestia gustu. W każdym razie dom jest bardzo funkcjonalny.

Pozdrawiam

ave!
01-04-2007, 14:47
[
Nie podobają mi się jednak te półokrągłe drzwi i okna.

nam też się nie podobały, więc są w prostokącik i domek jest bardziej podobny do iskierki, zreszta sporo zmian zrobiliśmy w oknach (zajrzyj do marysinego watku, to zobaczysz - niby jeden projekt, ale jednak są różnice :D
pozdrawiam

mateo
01-04-2007, 17:09
Po dokładnym wyliczeniu kosztów zasadnego c 123 też coraz bardziej skłaniamy się ku marysi. Zastanawiam się jednak jak rezygnacja z półkoli wpłynie na ostateczny wygląd budynku.
Może masz jakieś zdjęcia z realizacji tego domku.

Pozdrawiam

mateo
05-04-2007, 11:59
halo jest tu kto.

Ludziki proszę pomóżcie.

rybkajulia
03-06-2009, 15:43
Witam wszystkich, jestem właśnie na etapie wyboru projektu. Sam projekt jednak nie oddaje do końca charakteru domu. Bardzop interesuje mnie projekt "Zasadny", czy ktoś budował właśnie ten domek, bardzo proszę o fotki:) Z góry dziękuję.

chrzaszcz
29-10-2009, 11:16
witam,

Ja również interesuje się projektem "zasadny" czy zdecydowałaś się na ten projekt ? czy ktoś go zbudował ??

pozdrawiam
Ania

rybkajulia
29-10-2009, 11:35
Jednak zrezygnowałam z tego projektu, bardziej funkcjonalny wydaje mi sie w tej chwili domek "Marcysia" z Domna5

chrzaszcz
01-11-2009, 22:17
dziękuje za odpowiedź, my jeszcze nie zdecydowaliśmy, ale widzę, że interesują nas podobne projekty domów.

bagusia
02-11-2009, 01:21
Zobacz sobie ten projekt- jest dość "tani" w budowie i wydaje się przestrzenny, w dodatku dość duże pokoje na piętrze
http://pprojekt.pl/projekt256-filonek,opis.html
pozdrawiam

chrzaszcz
06-01-2010, 12:44
witam,

My już zakupiliśmy projekt "zasadny" i niedługo mamy zamiar rozpocząć budowę, na razie jesteśmy w fazie załatwiania pozwoleń i dokumentów.

pozdrawiamy

chrzaszcz
27-08-2010, 19:42
witam,

Ja również interesuje się projektem "zasadny" czy zdecydowałaś się na ten projekt ? czy ktoś go zbudował ??

pozdrawiam
Ania


Nasza " zasadny" już jest :) pozdrawiam i polecam, jest naprawde przestronny i cieply

chrzaszcz
27-08-2010, 19:45
W 2006 r. wybudowaliśmy domek "Zasadny", a we wrześniu 2009 wprowadziliśmy się na dół. Góra ze względów ekonomicznych jeszcze nie zrobiona. Jestem bardzo zadowolona. Domek b. fajny i wygodny. Dużo przestrzeni, choć obecnie przy dwójce małych dzieci troszkę brakuje choć małego pokoiku na dole. Poza tym bez zastrzeżeń;-)

witam :) o nie zauwazylam Pani odp, a czy mozna prosic o jakies zdjecia ? bo my mamy stan surowy zamkniety i teraz wybieramy elewacje itp, chetnie zobaczylibysmy jak Panstwo wykonczyli swoj zasadny :)
pozdrawiam serdecznie