PDA

Zobacz pełną wersję : projekt MINI pracownia DOMY W STYLU



ola000
28-03-2007, 12:16
Co myślicie o projekcie MINI z MTM Styl http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/mini/ . Jakie ma według was wady, a może jest w nim coś fajnego? Szczerze przyznam że taki dom mamy wybudować a mnie się on wcale nie podoba. Może macie jakiś pomysł jak przekonać kogoś do tego domu http://www.wybieramydom.pl/projekty.php?w=1&id=88_zakatek_-_domowe_klimaty . Strasznie mi się podobają dworki. Główny argument za MINI to oczywiście finanse no i niestety garaż[/b]

Jesters
28-03-2007, 12:24
Pamiętasz domki typu "finka" albo "szwedka"? Też się ludziom w tamtych czasach podobały a dzisiaj nikt nie chce tego kupić.
Podobnie może być z "pseudodworkami".
Dzisiaj się podobają a za 20 lat ktoś stwierdzi że już nie są modne

Pozdrawiam
JesterS

ola000
28-03-2007, 12:45
Tutaj nie chodzi o modę. NIe musi być modny za 20 lat. Poprostu ważne żeby mi się podobał. Chciałabym z niego zrobić wiejską chałupę. Ma to być dom "letniskowy" na działce nad jeziorem. Uważam że bardziej pasuje od MINI, który dla mnie jest poprostu "nijaki". No i ten dach prawie do ziemii - tragedia.

majcia
29-03-2007, 08:38
A ja uważam ze domy letniskowe nad jeziorem powinny byc drewniane a nie murowane :D Bo co to za odskocznia jak na wczasy jedziemy z jednego muru w drugi :-? Ale każdy ma inne upodobania :D

ola000
29-03-2007, 19:57
Właściwie ja też tak uważam. Na początku chcieliśmy drewniany ze strzechą. Na strzechę nie pozwalają finanse i bliskość lasu. A co do domku z drewna to jest mniej trwały i wymaga częstszych konserwacji.

majcia
29-03-2007, 20:22
Właściwie ja też tak uważam. Na początku chcieliśmy drewniany ze strzechą. Na strzechę nie pozwalają finanse i bliskość lasu. A co do domku z drewna to jest mniej trwały i wymaga częstszych konserwacji.

Moze i racja :roll: z konserwacja ale...... ten zapach drewna jest cudny :D Moja mamuska ma taki maly domeczek na jeziorkiem, fakt, ze trzeba go malowac co pare lat ale i tak nie zamienila by go na mury :D ( zreszta ja tez nie )Pozdrawiam :P