PDA

Zobacz pełną wersję : Mala prosba do redakcji ....



dobrzykowice
13-06-2003, 15:33
mialbym malą prosbę do redakcji; znana wiekszości yemiolka od jakiegoś czasu nie pojawia się na forum z braku dostępu do internetu. ostatnio rozmawialem z nia telefonicznie; biedaczka siedzi sama (jaro pracuje) calymi dniami w nowo wybudowanym domu z dzieciarami i trochę jest jej przykro że wszyscy o niej zapomnieli.
W ramach wroclawskiej postaramy sie z nią spotkać, ale czy nie znalazlaby się i dla niej jakaś redakcyjna torba na dowód, ze o niej nie zapomnieliśmy ? Taki gest z pewnością sprawilaby radość dziewczynie ....

dziuba
14-06-2003, 23:28
A ja się zastanawiałam co z Yemiołką. Pozdrów ją przy okazji!!!

Teska
20-06-2003, 11:25
ja tez przyłaczam sie do pozdrowien dla Yemiołki...

Teska ze Szczecina :)

mc
20-06-2003, 12:32
Myślę,że nikt o niej nie zapomniał.
A za dziennik należy się jej redakcyjny Nobel,albo inny Oskar,a nie pusta torba.

kasiek
20-06-2003, 13:14
Też ją pozdrawiam i życzę hartu ducha (samotne siedzenie z dzieciakami go wymaga, szczególnie jak się nie ma "piaskownicowej grupy wsparcia"). Kasiek

skunks
28-06-2003, 06:00
yemiołka
DOMOWNIK FORUM (min. 500)

Yemiolka!!! Witaj!!! To ja dziuba siedzę pod Tobą i dyndasz mi się nad biurkiem w pracy!!! :smile:



u, cholerka.
poczułam się nieswojo... :roll:

a Ty Dziuba jaka jesteś płeć?



Żeńska!!!


a to dobrze, nie rzucę w Ciebie drewniakiem...


dobrzykowice pozdrów yemiolke ode mnie - miło wspomnieć sympatyczne przekomarzanki yemiolki z dziubą... odgrzebałem dla przypomnienia ...

pozdrowka
sku ...

Redakcja
30-06-2003, 10:42
My też odczuwamy brak Yemiołki na Forum. Może torba i nowy kubek Muratora coś tu pomoże. Oczywiście przyznajemy.

yemiołka
29-08-2003, 10:57
ooooooooooooooooooooooo, jak miło!
zastosowałam sposób Franusia z wyszukiwaniem "yemio", no i proszę jak się przydał! :lol:
kłaniam się nisko, niedługo powracam i będę Was gnębić złośliwościami!
pozdrówka i dzięki.............!!

dobrzykowice
29-08-2003, 11:15
jak milo yemiolka wraca z niebytu !!!!! Mam nadzieję że bez problemu odnajdziesz się na forum, jakby nie bylo troszkę sie tutaj zmienilo :D a zaleglości masz że ho ho !

Luśka
31-08-2003, 17:54
Witaj Yemiołko :lol: :lol: :lol: Czekaliśmy cierpliwie na Twój powrót i się doczekalismy!!! Mam nadzieję, że rozkosze życia rodzinnego nastroiły Cię twórczo na opis dalszych dziejów historii z betoniarki rodem. Teraz to już pewno będzie cała historia Rodu Yemiołkowego :D Pozdrowionka i serdeczności z ziemi łódzkiej.....