PDA

Zobacz pełną wersję : lodówka z kostkarką



nigger
02-04-2007, 20:51
witam
czy wszystkie lodówki typu http://allegro.pl/item177908874_samsung_rs_21dcns_gwar_sklep_022_424 _79_52.html lub http://allegro.pl/item180038406_bosch_kan_58a50_gwar_f_vat_w_wa_022_ 861_5638_raty.html wymagają bezpośredniego stałego podłączenia żródła wody ? Czy moze są odmiany gdzie mogę samodzielnie nalać litr, dwa wody niekoniecznie z wodociągu ?
nigg

Gryfpc
02-04-2007, 21:14
Mamy takiego Samsunga, inny model (z całą odpowiedzialnością Ci go polecam!!!REWELACJA) i wymaga toto podłączenia do źródła wody, ale lodówka jest zaopatrzona w wymienny filtr, który wpinasz w obieg i woda, czy lód jest extra. Jak ulegnie zabrudzeniu, to lodówka Cię o tym powiadomi, sie nie bój!
Powiem jeszcze, że jeżeli miałbym wybierać, to nie ma w tym momencie lepszej lodówki z dystrybutorem wody i kostkarką niż Samsung. Wiem, co mówię, bo znajomi mają "podróbę" Samsunga, czyli LG i nie dość, że głośniejsza (chociaż wg info producenta miało byc przeciwnie), to żywnośc przechowuje się gorzej, pomimo identycznych nastawów temperatury. Poza tym w naszym Samsungu zauważyliśmy, że różne produkty nie nasączają się wzajemnie zapachami...
Boscha niestety nie miałem okazji poznać.

Pozdrawiam!!!

:D :D :D

Amor
03-04-2007, 09:31
Gryfpc,
a jaki model Samsunga masz u siebie? W ten weekend tez upatrzyłam sobie tą markę.

Pzdr
Amor

jea
03-04-2007, 09:34
Mamy takiego Samsunga, inny model (z całą odpowiedzialnością Ci go polecam!!!REWELACJA) i wymaga toto podłączenia do źródła wody, ale lodówka jest zaopatrzona w wymienny filtr, który wpinasz w obieg i woda, czy lód jest extra. Jak ulegnie zabrudzeniu, to lodówka Cię o tym powiadomi, sie nie bój!
Powiem jeszcze, że jeżeli miałbym wybierać, to nie ma w tym momencie lepszej lodówki z dystrybutorem wody i kostkarką niż Samsung. Wiem, co mówię, bo znajomi mają "podróbę" Samsunga, czyli LG i nie dość, że głośniejsza (chociaż wg info producenta miało byc przeciwnie), to żywnośc przechowuje się gorzej, pomimo identycznych nastawów temperatury. Poza tym w naszym Samsungu zauważyliśmy, że różne produkty nie nasączają się wzajemnie zapachami...
Boscha niestety nie miałem okazji poznać.

Pozdrawiam!!!

:D :D :D

a ile to cudo kosztuje?

Gryfpc
03-04-2007, 10:09
Mamy model SR-S20FTDS, kosztował nas coś ok. 7tys.

Damro
03-04-2007, 10:17
Mamy model SR-S20FTDS, kosztował nas coś ok. 7tys.
Ja również planuję zakup tej samej lodówki,czy ogólnie zadowolony jesteśś?

Damro
03-04-2007, 10:24
:D :D :D

mayland
03-04-2007, 18:09
Mam Samsunga z podajnikiem wody. Wiem, że to całe lata świetlne wstecz za modelem z kostkarką :lol: ale... jestem bardzo zadowolona z tej lodówki. Mam ją już chyba z 5 lat i nic nie mam jej do zarzucenia! Znajomi również mają te lodówki i jest ok.
Jeśli chodzi o lodówki to polecam tę firmę.

nigger
04-04-2007, 06:59
Mamy takiego Samsunga, inny model (z całą odpowiedzialnością Ci go polecam!!!REWELACJA) i wymaga toto podłączenia do źródła wody, ale lodówka jest zaopatrzona w wymienny filtr, który wpinasz w obieg i woda, czy lód jest extra. Jak ulegnie zabrudzeniu, to lodówka Cię o tym powiadomi, sie nie bój!


Jak często wymieniasz taki filtr u siebie ?
nigg

Gryfpc
04-04-2007, 08:58
Ze wzgledu na to, że woda u nas jest bardzo twarda, filtr musimy wymieniać średnio co pół roku.

sylwia13
04-04-2007, 09:48
A jaki jest koszt takiego filtra i czy nie mam problemu z dostępem?

Gryfpc
04-04-2007, 10:02
Do naszego typu koszt filtra to coś ok. 150 - 180 zł. Niestety dostęp jest ograniczony tylko do punktów serwisowych Samsunga, ale mamy "swój" sklep, który przysyła nam pocztą na faksowe zamówienie, płatne przy odbiorze. Nie wiem, jak jest z zamiennikami. Faktem jest, że ostatnio filtr jest nie zmieniany od przeszło roku i da się wyczuć różnicę w smaku wody, czy lodu. Nowe typy tych lodówek mają filtr wewnątrz komory chłodziarki (mniejszy od naszego), my mamy jeszcze zewnętrzny filtr, który jest zamontowany pod zlewozmywakiem w szafce.