PDA

Zobacz pełną wersję : Małgosia Maier zaprojektuje Państwa mieszkanie



maier
16-06-2003, 14:31
Witam serdecznie.
Pragnę poinformować, że Małgosia Maier prowadząca w telewizji TVN programy "Kto Was tak urządził?" oraz "Dom pełen pomysłów" założyła własną firmę zajmującą się kompleksowymi remontami oraz projektowaniem i aranżacją wnętrz. Firma, w oparciu o doświadczonych wykonawców oraz projektantów, działa na terenie całej Polski i oferuje konkurencyjne ceny swoich usług.

Zapraszamy na strony internetowe Małgorzata Maier Studio http://www.maierstudio.pl Z firmą można kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected] lub telefonicznie (22) 618 00 65 wew. 4, kom. 0501/470 645; 0607/037 761

chmurka
16-06-2003, 19:41
...

18-06-2003, 14:18
Przecież to jawna reklama, która jest wbrew zasadą forum!!!!

18-06-2003, 14:19
Przecież to jawna reklama, która jest wbrew zasadom forum!!!!

Wowka
18-06-2003, 14:26
2x ten sam post w dwóch różnych działach foru z których żadne nie jest działem o nazwie "Ogłoszenia drobne" - to naprawdę wbrew regulaminowi forum. Ale cóż Wielki Brat czuwa :evil: niemniej ja nie jestem pod wrażeniem :P

22-06-2003, 17:41
A czegóż sie spodziewac od kogos kto sie przedstawia per Malgosia gdy nazywa sie Małgorzata

Crupa
11-02-2004, 21:11
Sam sobie zaprojektuję chatę bez wątpliwej gwiazdy TVN-u

Luśka
11-02-2004, 23:05
A dlaczego Małgosia pisze o sobie w trzeciej osobie? :o :o :o

bws22
12-02-2004, 02:07
ale ja nie chce raczej ikei, dulux może być a i do sprzatania też chyba używamy czegoś innego :lol:

Tomek_J
12-02-2004, 06:52
A dlaczego Małgosia pisze o sobie w trzeciej osobie? :o :o :o

Może na zasadzie: "My, Jan Kazimierz, z Bożej łaski król polski" ? :D

helism
12-02-2004, 09:08
Byliście na tej stronie? To jest raczej antyreklama. Ach ta jakość zdjęć. Takie wnętrza mogę zaprojektować sama, tyle, że nie umiem rysować i musielibyście zaufać mojej wyobraźni. Ale mam parę programów do urządzania wnętrz (niestety demo z ograniczonymi bibliotekami obiektów). Trochę nad tym posiedzę i też zamieszczę takie ogłoszenie. Ceny też będą konkurencyjne, ale może wystarczy to na wykończenie mojego domku :wink:

12-02-2004, 09:59
Więc nie ma czego zazdrościć!!

freestyle
15-02-2004, 17:10
TRAGEDIA. Jak miałbym skorzystacz pomocy tej pani to chyba wolałbym mieszkać w garażu lub piwnicy.

A strona internetowa to też tragedia. Ta Pani coś bardzo kocha sie we własnych zdjęciach . Nie zdziwiłbym sie gdyby klientom chciała wcisnąc jakiś swoje portfolia na ścianę zamiast obrazów..............

Teska
18-02-2004, 18:41
ech....strona jest beznadziejna to fakt....ale moze dajmy jej spokój...

19-02-2004, 07:51
Również nie podobają mi się takie ogłoszenia na tej stronie. Mam nadzieje, że nie stanie się to normą, że zamiast w ołoszeniach firmy będą się ogłaszać na stronach dyskusyjnych. Poza tym reklama kosztuje, ale zresztą p.Gosia pokazała co potrafi w programie to wcale się nie dziwię, że próbuje nam coś wcisnąć, samej korzystając z tego najwiecej.

modulor
19-02-2004, 15:44
__

trebor112
20-02-2004, 16:48
Modulor!
Z ust mi to wyjąłeś. :D

Wowka
20-02-2004, 18:56
Dajcie sobie na wstrzymanie......
Pani maier "zamieściła" na Forum bezpłatne ogłoszenie i na tym jej zainteresowanie Forum się zakończyło.
Bez złudzeń koleżanki i koledzy...... ONA tego nie czyta.

bws22
21-02-2004, 00:30
ale My to czytamy, a nie jest ważne jak o tobie piszą, ważne jest że piszą (i czytają)

trigo
02-09-2007, 11:44
Szczerze mówiąc pojęcia nie mam , gdzie to umieścić.
Reprezentuję organizację, wspomagającą rodziny wychowujące osobę niepełnosprawną.
Wspomagającą poprzez tworzenei warunków do terapii, rehabilitacji poprzez jak najbardziej pełne zycie.
Nie prowadzimy działalności gospodarczej, a pomagac możemy tylko i wyłacznie dzięki ... pomocy innych.
W tej chwili otrzymaliśmy lokal o powierzchni ok. 100 m kw
Są do dwa pomieszczenia z przeznaczeniem na prowadzenie zajc teatralnych, plastycznych, na spotkanei grup wsparcia.
Pomieszczenia znajdują sie w piwnicy oprzedszkola osiedlowego.
Musimy wymienic stolarkę, odremontować (połozyć podłogi, pomalować, załozyc - wymienić oświetlenie, zainstalować zlew, sedes itp, załozyc liuczniki na wodę i energię elektryczną itp)
Ani rodzice ani stowarzyszenie nie posiadamy środków na takie dostosowanie pomieszczeń, by choć w drobnym stopniu wynagrodzić negatywy płynące z niepełnosprawności.
Szukamy firm, osób, które pomogą nam w realizacji naszego zamierzenia.
Nie ukrywam, ze liczę albo na pomoc bezpośrednią albo na wskazanie adresów, kontaktów, gdzie taką pomoc moglibysy uzyskać.
Z końcem września podejmujemy warsztaty teatralne dla niepełnosprawnych dzieci i bardzo chcielibyśmy, by sala na zajechoćby podstawowe standardy.
Służe zdjeciami, planem powierzchni lokalu itp.

Będę bardzo, bardzo wdzięczna za każdą formę pomocy.

Agdula
02-09-2007, 12:10
Trigo, to chyba nie to forum. Faktycznie nie masz pojęcia gdzie to zamieścić...to jak możesz działać w organizacji typu ngo ? hm?..bardzo intersujące....

Ale jeśli chcesz ..żeby ludzie dostarczali Tobie jakieś wyposażenie wnętrz ze swoich starych domów, mieszkań ..to najlepiej jak umieścisz jakiś nowy wątek pod jakimś konkretnym tytułem....np : niepotrzebne rzeczy - przyjmę... np w dziale wnętrza albo w dziale ogłoszenia.

Może dużym ułatwieniem dla chętnych chcących pomóc , bedzie podanie przynajmniej z jakiego jesteś miasta, wtedy może byś mógł sobie przyjechać po rzeczy.
pozdr :)

trigo
02-09-2007, 12:50
Dziękuję za podpowiedź :)
Szkoda, że nie szczędzisz złosliwości - cóż, działalność (skuteczna) w NGO nie polega li tylko i wyłacznie na znajomości for.
Działam w organizacji społecznie, pomagam na ile pozwalają moje umiejętności.
Niestety, specjaliści życzą sobie słonych opłat za swoje usługi i pomoc.
Musimy więc sobie radzić sami i wyobraź sobie, że mimo nienadzwyczajnej (jak się okazuje) znajomości Forum - skutecznie działamy już piąty rok.
Bo nasza działanośc to nie tylko pisanei na Forach (to raczej jedno z narzędzi) ale najwyklejjsza i naprawdę nielekka praca na rzecz innych.
I to praca nieodpłatna, co niektórym złosliwcom już isę zupełnie nie mieści w ich kategoriach widzenia świata.
Jednak naprawdę będę wdzieczna za każda formę pomocy, nawet tę okraszoną dawką złosliwości.
ps.
działamy na terenie Białegostoku

Damro
02-09-2007, 12:56
A ja tęż mogę was urządzić :lol: :lol: :lol:

trigo
02-09-2007, 13:20
Ciekawie to brzmi :lol: - urządzić kogoś :wink:
Jeśli na wzór sławetnego programu, to ... super!

Damro
02-09-2007, 13:24
I mam ekipę do sprzątania,lepszą niż ma Cif Małgosi :lol:

trigo
02-09-2007, 16:29
nie pozostaje nic innego, jak sprawdzic :wink:

Agdula
02-09-2007, 22:20
Trigo, no może trochę przesadziłam :-? . Przepraszam. Ale z reguły tak jest, że jak pojawia się taki post jak Twój, to zaraz jest ich pełno.. i dane forum przestaje być zwiazane z tematem.
Podziwiam, ludzi niosących pomoc dla innych. Wiem, że uzyskać jakiekolwiek darowizny, to jest trudny temat....
..lepiej gdyby ten wątek miał swój temat a nie w Małgosi Majer...może by były jakieś konkretne odpowiedzi.

trigo
03-09-2007, 05:19
Jasne, tylko nie wiem co z tym fantem dalej - czy załozyć nowy wątek, czy czekać na to, że Admin go wydzieli z tematu.
A wpisałam go tu przez nieuwagę ( z rozpędu raczej) , ponieważ szukałam firm, które zajmują sie remontem wnętrz, "wyrzuciło" mi temat na tym Forum :)

Agdula
03-09-2007, 21:32
Wpisz nowy wątek...przecież tu się niewiele dzieje w Twoim temacie :)

I.W.
03-09-2007, 22:46
Nie wiedzieli co z panienką zrobic to ją wcisneli do ckliwego programu o remontach (podobnie większość z tego cyrku gdzies się załapała) i tym sposobem wydaje jej się że jest architektem wnętrz.

Damro
09-09-2007, 22:40
:lol: :lol: :lol:

Agdula
09-09-2007, 22:51
A i jeszcze do tego niektórzy w to uwierzyli :wink: