PDA

Zobacz pełną wersję : parapety drewniane-jak się użytkują?



iks_75
11-04-2007, 11:33
Czy zadowoleni jesteście z parapetów drewnianych? Jak sie sprawdzają w codziennym użytkowaniu? Nie pękają? Nie odbarwiają się pod wpływem wilgoci? Proszę o opinie.

piotrul
11-04-2007, 11:47
Mam sosnowe. Użytkuje się tak samo jak każdy inny. Ew. trzeba uważac żeby nie przesadziś z ciężkimi doniczkami itp bo to dość miękkie drewno. Odbarwienia itp to chyba zależy od dobrego/złego lakieru

novi_ana
11-04-2007, 13:15
w mieszkaniu mam drewniane mahoniowe - mam dużo kwiatów, dużo podlewania, trochę nieuwagi i zostaje nierówna powierzchnia :-? ale cóż
jeśli masz drewniane okna wybierz parapety w tym samym kolorze - wyglądaja razem pięknie :lol:
a kamień trzeba lubić

SOBOTKOWA
13-04-2007, 08:34
Ja mam drewniane sosnowe i zostały pobejcowane na mahoń aby pasowały do koloru okien. Wyglądają fajnie i nic się nie dzieje, żadnych plam:)

asia.malczewska
13-04-2007, 19:26
w mieszkaniu mam drewniane mahoniowe - mam dużo kwiatów, dużo podlewania, trochę nieuwagi i zostaje nierówna powierzchnia :-? ale cóż
jeśli masz drewniane okna wybierz parapety w tym samym kolorze - wyglądaja razem pięknie :lol:
a kamień trzeba lubić

też bym chciała takie, bo mam okna meranti - a to chyba znaczy to samo co mahoń - tak przynajmniej mi ktoś ostatnio uświadamiał. Tylko właśnie tych plam się boję po wodzie, bo niestety nie umiem uważać, a kwiaty lubię ...

Wwiola
16-04-2007, 10:06
Mam drewniane debowe. Nic im nie straszne ani woda ani ziemia z doniczek. Wycieram pronto jak inne meble i wyglądają wciąż równie pieknie jak zaraz po zamontowaniu.