PDA

Zobacz pełną wersję : FIRMA DANMAR Z SZYMBARKA KO?O GDA?SKA - CO O NIEJ WIECIE



JAGA73
17-06-2003, 17:06
Zamierzam "związać" się z tą firmą - czy to dobry wybór? ( dom w konstrukcji szkieletowej)

Wojciech Nitka
17-06-2003, 17:18
Firma znana na rynku i doceniana.
Więcej informacji znajdziesz na stronach http://www.danmardomy.pl

Nie mniej jak w każdym przypadku należy mieć swojego inspektora nadzoru co dopilnuje budowy - oby tylko się znał na wymaganiach stawianych budownictwu szkieletowemu.

ewusia
18-06-2003, 06:56
Jaga, wrzuć w wyszukiwarke DANMAR, było parę wątków na ten temat. Nota bene przejeżdżam parę razy w miesiącu koło tej Firmy - na placu czysto, schludnie....

greg29
28-06-2007, 20:19
Witam
Czy ktokolwiek ma jakiekolwiek doswiadczenie zwiazane z DANMAREM - Szymbark w postaci domow szkieletowych (modulowych)?

Jakies opinie, sugestie na temat szkieletow stawianych przez ta firme?

Chcialbym rozpoczac budowe takiego domu jednak nie wiem czy wybor - DANMAR jest wyborem wlasciwym....

Czekam na jakiekolwiek opinie...

Pozdrawiam

greg29
18-08-2007, 17:25
No to podpisalismy umowe na budowe szkieletu.......zobaczymy jak sie to bedzie odbywalo....Wystawie "+" lub "-" zobaczymy.
Pozdrawiam.
Zdjecia z budowy od momentu jej rozpoczecia.......bede publikowal sukcesywnie.
:lol:

rydzadam
04-10-2007, 09:19
No to podpisalismy umowe na budowe szkieletu.......zobaczymy jak sie to bedzie odbywalo....Wystawie "+" lub "-" zobaczymy.
Pozdrawiam.
Zdjecia z budowy od momentu jej rozpoczecia.......bede publikowal sukcesywnie.
:lol:

Który projekt ? Ja chcę podpisać umowę na Dworek Polski z niedużym garażem. Czy porównywałeś koszt wykonania domu z Danmaru z podobnej wielkości inwestycją ale w tradycyjnej technologii ? Wciąż mam obawy, że wtopię niepotrzebnie pieniądze na technologię szkieletową, a opinie są różne - jedni twierdzą, że drożej, inni - przeciwnie.

rydzadam
20-11-2007, 13:12
Mam umowę z Danmarem na Dworek Letni nieco powiększony, z zadaszonym tarasem, termin realizacji - 07.2008. Zobaczymy, jak to będzie, na wiosnę muszę zrobić fundamenty i piwnicę.

greg29
25-01-2008, 23:03
Od lutego startujemy.....
Wybudowanie szkieletu kosztuje mniej niz metoda tradycyjna ale niewiele, jednak mi chodzi glownie o zdrowa atmosfere w srodku takiego domu, o to ze ma lepsze wlasciwosci termoizolacyjne, potrzeba mniej energii aby go nagrzac, no i co najwazniejsze...budowa trwa o wiele szybciej niz domu murowanego.
Znaczna predkosc w budowie przemowila rowniez za szkieletem.....no zreszta Skandynawia, USA, Kanada........to wlasnie poteag tych domow. Dlaczego wiec nie w Polsce i nie MY? :lol:
Nie ma sie czego obawiac i budowac...
Pozdrawiam i czekam na luty 08 :lol: