PDA

Zobacz pełną wersję : projekt SADYBA pracownia OPUS



sebsek
12-04-2007, 10:18
Witajcie,

Jesteśmy z żoną po obejrzeniu setek projektów i naszym numerem 1 został projekt z wrocławskiej pracowni OPUS.

Czy może jest ktoś kto też wybrał ten projekt lub się nad nim poważnie zastanawia:

http://www.opusdom.pl/index.php?option=com_estateagent&act=object&task=showEO&id=9

No i co poza tym sądzicie o takim domku?

I na koniec czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tą pracownią projektową? Chodzi mi o to czy ich projekty są dokładne i można na nich polegać.

pozdr

3*H
19-10-2007, 13:35
Witajcie,

Jesteśmy z żoną po obejrzeniu setek projektów i naszym numerem 1 został projekt z wrocławskiej pracowni OPUS.

Czy może jest ktoś kto też wybrał ten projekt lub się nad nim poważnie zastanawia:

http://www.opusdom.pl/index.php?option=com_estateagent&act=object&task=showEO&id=9

No i co poza tym sądzicie o takim domku?

I na koniec czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tą pracownią projektową? Chodzi mi o to czy ich projekty są dokładne i można na nich polegać.

pozdr

Witam,
my już wybralismy projekt Sadyba.Pół roku trwało zanim całkiem przypadkowo znależliśmy ten projekt. Nie mogliśmy się zdecydować i na spotkanie z Pania architekt zabralismy wszytkie wybrane przez nas projekty( żaden nie był doskonały w 100%). Po ustaleniach czego oczekujemy od naszego domu marzeń zdecydowanie wskazała nam Sadybę( ku naszej radości, bo po cichu też ja typowaliśmy na numer 1). Trochę martwimy sie małym salonem 35 z jadalnią( zasatnawialiśmy sie nad przesunieciem ściany miedzy kuchnią, ale to okazało sie trudniejsze i wymaga dodatkowego projektu- ściany nośne). Pozostaje jeszcze problem małej łazienki na dole- chcielibyśmy mieć tam prysznic.Musimy jeszcze to uzgodnić z architektem, ale wybór juz dokonany i projekcik leży w domu. Mamy juz po długim czekaniu ( od marca ) WZ. Obecnie czekamy ( tzn. załatwiaqmy papierologie by złozyć dokumenty do pozwolenia)na pozwolenie na budowę i na wiosnę 2008 ruszamyz budową ( oczywiscie jak znajdziemy rozsądną cenowo ekipe) . Dajcie znać czy zdecydowaliście sie na ten projekt. Czy moze ktos jeszcze buduje Sadybę?

Asia&Dominik
17-01-2008, 22:29
Witajcie,
My też bardzo poważnie zastanawiamy się nad tym projektem!!
Czy u Was zmieniło się coś??
a może dostaliście juz pozwolenie
no bo budowy chyba jeszcze nie zaczeliscie??
pozdrawiamy :D

moze ktos buduje juz sadybe???
odezwijcie sie

Agata&Dominik
19-02-2008, 09:02
Witajcie.
Coś się temat nie rozwija:((
Od siebie dodam, że też mamy zamiar budować Sadybę wersja B.
Czekam na jakieś info.

Asia&Dominik
19-02-2008, 14:28
cieszymy się że pojawiają się nowi sympatycy SADYBY !!
Jeśli chodzi o nas to projekt jest już w starostwie i czekamy na pozwolenie!

Materiały już kupujemy żeby potem nie przepłacać no i nie stać w ewentualnych kolejkach!

pozdrawiamy :D

czy Wy już kupiliście projekt??
kiedy zaczynacie budowe??

Agata&Dominik
21-02-2008, 09:10
Projekt dopiero zamawiam.
Na jesień mamy plan zrobić stan zero a w przyszłym roku ostro ruszyć od wiosny.
Zostało jeszcze trochę papierów do załatwienia..bo mapy ogólnej nie było i się wszystko przeciągnęło :)
Napiszcie co ewentualnie zmieniacie..
Cieszę się, że nie będziemy sami:)
Pozdrawiam.

Agata&Dominik
21-02-2008, 09:22
jeszcze tak podpytam z czego chcecie budować?

Asia&Dominik
21-02-2008, 09:30
:D a więc tak
powiększymy łazienkę na dole
wyrównamy poziom na dole (zlikwidujemy te trzy stopnie)
coś w dachu będziemy zmieniać ale to nie pewne jeszcze...

Będziemy budować z gazobetonu (nawet już kupiliśmy bloczki) :D

POZDRAWIAMY i trzymamy kciuki za te papierki!!

Agata&Dominik
21-02-2008, 12:38
jak tylko będę miał projekt to siadam do negocjacji :lol: z drugą połową, o stopniach też myślałem..no i o przesunięciu jadalni z salonu co by więcej miejsca było..zobaczymy co da się zrobić.
Będę przerabiał również kotłownie bo dwa piece mam mieć.

agatek1
29-11-2010, 15:19
Witam :)
Czy ktoś buduje Sadybe?
http://www.projekty.ign.com.pl/projekt_domu/sadyba_b/519/opis
Agata

agatek1
06-01-2011, 17:34
Podbijam :)
Moze jednak ktos sie znajdzie??

klaudiuszozo
14-08-2011, 10:20
Ja buduje :)

flamee
21-04-2012, 22:50
i my tez