PDA

Zobacz pełną wersję : projekt M27 WYGODNE ŻYCIE



Renata 69
13-04-2007, 08:24
witam

Czy ktoś juz może zakupił ten projekt ?

rafau8
04-05-2007, 09:12
Witam
Wprawdzie jestem dopiero na etapie szukania działki ale o domku też już myślę. W końcu trzeba wiedzieć jaki mniej więcej będzie dom, żeby się na tejże działce zmieścił....
Ale do rzeczy - też spodobał mi się ten projekt - w ostatnim muratorze były zdjęcia z jakiejś realizacji także na pewno gdzieś stoi ale jak widać na razie nikt się tutaj nie chwali, że udało mu się go zbudować.

W tym projekcie szczególnie podoba mi się wyraźny podział na część mieszkalną i dzienną, kuchnia ze sporą spiżarnią, pom. gospodarcze oddalone od sypialni... fajny jest też taras z tym małym daszkiem z boku...

Może ktoś z forumowiczów jednak już postawił ten dom ?? Jakieś uwagi/propozycje zmian w projekcie byłyby mile widziane.

Rafał

Renata 69
04-05-2007, 09:38
wiatam

Ja niestety musiałam zrezygnować z tego projektu mimo że bardzo mi też odpowiadało to ze jest podzielone na część nocna,nie mieści mi sie na działce którą posiadam od zeszłego roku złożyłam wniosek wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania i musze szukać nowego projektu dobrze ze pani u której bilismy po projekt powiedziała nam ze musimy sie dowiedziec ile musi stać od drogi dom i to niestety nam zmieniło plany tego domu

rafau8
04-05-2007, 09:46
ja jeszcze mam szansę na wybór takiej żeby była ok...
mam teraz ofertę na działkę o wymiarach 34m szer. i 32 dł. ale jeszcze nie byliśmy jej oglądać

Jeśli mogę spytać, to jaką Ty masz działkę, że okazała się za mała na ten domek ??

Renata 69
04-05-2007, 15:01
wymiar mam 24x37 ale ma byc przed moją działką ślepa uliczka dojazd do mojej i sąsiednich działek i odległość domu od drogi musi być minimum 5 m

madzik456
29-05-2007, 12:34
Witam,
Ciekawa jestem, czy ktoś się zainteresował projektem "Wygodne życie". Mi i mojemu męzowi bardzo się ten projekt podoba i, kto wie, może za kilka lat zamieszkamy właśnie w nim ;)
Poza chyba dość długimi jak na moje oko korytarzami nie znajduję w nim żadnych minusików ;)

Bierzemy jeszcze pod uwagę projekt "Przestronny" - tam jest wiekszy pokój dzienny i duży plus za przejście z garażu do kuchni przez pomieszczenie gosp., ale ... brak spiżarni i okna 2 sypialni wychodziłyby u nas na północ!

Jak w ogóle się sprawdzają okna sypialni na północy? Wie może ktoś?

Pozdrawiam,
Madzik